Úvod Novinky Van Goghův obraz jako skutečný pokoj, který si můžete pronajmout přes Airbnb

Van Goghův obraz jako skutečný pokoj, který si můžete pronajmout přes Airbnb

Van Goghův obraz jako skutečný pokoj, který si můžete pronajmout přes Airbnb
Díky Airbnb se můžete vyspat na hodně zajímavých místech. Ostatně, celé řadě z nich jsme se již věnovali dříve. Namátkou šlo o kufr elektromobilu Tesla, pokoj ve stylu Super Mario Bros., nebo ložnici zavěšenou hodně vysoko nad zemí. A to ani nemluvíme o akci A Night At, díky které mohou lidé spát v lanovce nebo třeba ve skokanském můstku

Momantálně zahraniční weby informují o další zajímavé nabídce, kde můžete díky Airbnb přespat. K dispozici je totiž pokoj, který vypadá přesně jako malba Vincenta Van Gogha. Při pohledu ze správného úhlu byste ani nepoznali, že nejde o obraz, ale o fotku, která vypadá jako slavná ložnice v Arles. Rozdíl je v tom, že pokoj není ve Francii, ale americkém Chicagu.

A že Airbnb ještě neznáte? Jedná se o službu, díky které můžete spát u někoho doma. Ve volném pokoji, v celém bytě nebo domě. Obyčejní lidé přes Airbnb pronajímají, co mají zrovna k dispozici. Vy tak můžete bydlet levně a u zajímavých lidí. A navíc, díky T-Mobile dostanete 30 Eur na svojí první objednávku. Další informace najdete zde!Čtěte také:

Komentáře