FRAG je plný her a audioknih. I zdarma!

FRAG je plný her a audioknih. I zdarma!

18. 1. 2016

T-Mobile vám dá na FRAG! Nebojte se, je to dobrá věc. FRAG je totiž web plný multimediálního obsahu pro váš mobil. Audioknihy i hry se na FRAG počítají ve stovkách a nové stále přibývají. Najdete tu klasiku, bestsellery i novinky, pohádky i detektivky, české knihy i knihy cizojazyčné, které se skvěle hodí, pokud například potřebujete vypilovat své jazykové znalosti.

U každé knihy je k dispozici ukázka, ať nekupujete zajíce v pytli. Obsah je totiž jedna věc, u audioknih je důležitý i interpret, který knihu předčítá. U her pak oceníte možnost filtrace podle konkrétního mobilního telefonu, díky čemuž máte jistotu, že vám hra bude na mobilu fungovat.

Ať už vás zajímají hry nebo audioknihy, díky výhodným balíčkům můžete na jejich koupi výrazně ušetřit:

Balíček 3 hry měsíčně – Tři prvotřídní hry měsíčně za 89 Kč se postarají o to, že se cestou do školy a do práce nikdy nebudete nudit. První měsíc je zdarma.

Balíček audiokniha měsíčně – Kdo říkal, že jsou knížky drahá sranda? Na Frag.cz můžete mít každý měsíc audioknihu podle vlastního výběru jen za 149 Kč. I tady platí, že první je gratis.

Pro zákazníky s vybranými tarify S námi navíc T-Mobile spustil časově omezenou nabídku, ve které mohou získat kredit 100 nebo 200 Kč na nákup obsahu a to každý měsíc. Audioknihu nebo hru tak můžete získat za pakatel nebo dokonce zdarma, stojí-li méně než 100, respektive 200 Kč. Více informací najdete na stránkách www.nasimproradost.cz/frag.

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail