TOP Aplikace: nejlepší aplikace a hry na jednom místě

TOP Aplikace: nejlepší aplikace a hry na jednom místě

15. 1. 2016

Našli jste pod vánočním stromečkem smartphone a tápete, kterými aplikacemi zaplnit prázdnou plochu telefonu? Jako první doporučujeme nainstalovat aplikaci se všeříkajícím názvem TOP Aplikace, která vám s výběrem pomůže. Katalog ale není určen jen začátečníkům. Stejně dobře poslouží i zkušeným uživatelům, kteří se nechtějí brodit v obrovském moři aplikací.

Počet aplikací v Google Play již dávno překročil milník jednoho miliónu kusů a další přibývají každý den. Mezi nimi spousta balastu, zbytečností či aplikací „prolezlých“ reklamou. Nové TOP Aplikace vám pomohou se v nepřeberném množství aplikací vyznat. Každý den najdete v tomto katalogu tip na aplikaci či hru, kterou má smysl si stáhnout. Aplikace jsou vybírány ručně a testovány, takže máte jistotu dobrého výběru. U každé jednotlivé aplikace v katalogu najdete krátkou recenzi, důvody proč apku stáhnout a obrázky.


Samotný katalog TOP Aplikace je rozdělen do tří sekcí. V sekci „Nejnovější tipy“ najdete každý den, sedm dní v týdnu, nějakou ověřenou novinku z Google Play, „Doporučujeme“ nabízí naprostý základ, tedy aplikace, které by ve vašem telefonu neměly v žádném případě chybět, a konečně „T-Mobile přináší“ je přehledem T-Mobile apek a dalších aplikací, kde pro Vás T-Mobile připravil zajímavý benefit.

TOP Aplikace si můžete zdarma stáhnout zde.

Čtěte také

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Aplikace Včera

Nová verze iOS je tady a s ní i ARKit, tedy technologie zobrazování virtuálních objektů v reálném prostředí. Zatím jsme viděli...

Hologram tančícího Trumpa je díky novému iOS realističtější

Hologram tančícího Trumpa je díky novému iOS realističtější

Aplikace 20. 9. 2017

Pamatujete na aplikaci Holo? Apka umožňuje pořízení fotky nebo natočení videa s poměrně realistickým modelem tygra, Spider-mana,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail