Úvod Novinky TOP Aplikace: nejlepší aplikace a hry na jednom místě

TOP Aplikace: nejlepší aplikace a hry na jednom místě

TOP Aplikace: nejlepší aplikace a hry na jednom místě
Našli jste pod vánočním stromečkem smartphone a tápete, kterými aplikacemi zaplnit prázdnou plochu telefonu? Jako první doporučujeme nainstalovat aplikaci se všeříkajícím názvem TOP Aplikace, která vám s výběrem pomůže. Katalog ale není určen jen začátečníkům. Stejně dobře poslouží i zkušeným uživatelům, kteří se nechtějí brodit v obrovském moři aplikací.

Počet aplikací v Google Play již dávno překročil milník jednoho miliónu kusů a další přibývají každý den. Mezi nimi spousta balastu, zbytečností či aplikací „prolezlých“ reklamou. Nové TOP Aplikace vám pomohou se v nepřeberném množství aplikací vyznat. Každý den najdete v tomto katalogu tip na aplikaci či hru, kterou má smysl si stáhnout. Aplikace jsou vybírány ručně a testovány, takže máte jistotu dobrého výběru. U každé jednotlivé aplikace v katalogu najdete krátkou recenzi, důvody proč apku stáhnout a obrázky.


Samotný katalog TOP Aplikace je rozdělen do tří sekcí. V sekci „Nejnovější tipy“ najdete každý den, sedm dní v týdnu, nějakou ověřenou novinku z Google Play, „Doporučujeme“ nabízí naprostý základ, tedy aplikace, které by ve vašem telefonu neměly v žádném případě chybět, a konečně „T-Mobile přináší“ je přehledem T-Mobile apek a dalších aplikací, kde pro Vás T-Mobile připravil zajímavý benefit.

TOP Aplikace si můžete zdarma stáhnout zde.
Čtěte také:

Komentáře