TOP Aplikace: nejlepší aplikace a hry na jednom místě

TOP Aplikace: nejlepší aplikace a hry na jednom místě

15. 1. 2016

Našli jste pod vánočním stromečkem smartphone a tápete, kterými aplikacemi zaplnit prázdnou plochu telefonu? Jako první doporučujeme nainstalovat aplikaci se všeříkajícím názvem TOP Aplikace, která vám s výběrem pomůže. Katalog ale není určen jen začátečníkům. Stejně dobře poslouží i zkušeným uživatelům, kteří se nechtějí brodit v obrovském moři aplikací.

Počet aplikací v Google Play již dávno překročil milník jednoho miliónu kusů a další přibývají každý den. Mezi nimi spousta balastu, zbytečností či aplikací „prolezlých“ reklamou. Nové TOP Aplikace vám pomohou se v nepřeberném množství aplikací vyznat. Každý den najdete v tomto katalogu tip na aplikaci či hru, kterou má smysl si stáhnout. Aplikace jsou vybírány ručně a testovány, takže máte jistotu dobrého výběru. U každé jednotlivé aplikace v katalogu najdete krátkou recenzi, důvody proč apku stáhnout a obrázky.


Samotný katalog TOP Aplikace je rozdělen do tří sekcí. V sekci „Nejnovější tipy“ najdete každý den, sedm dní v týdnu, nějakou ověřenou novinku z Google Play, „Doporučujeme“ nabízí naprostý základ, tedy aplikace, které by ve vašem telefonu neměly v žádném případě chybět, a konečně „T-Mobile přináší“ je přehledem T-Mobile apek a dalších aplikací, kde pro Vás T-Mobile připravil zajímavý benefit.

TOP Aplikace si můžete zdarma stáhnout zde.

Čtěte také

Google spustil slevy na hry. Ušetříte až 80 %!

Google spustil slevy na hry. Ušetříte až 80 %!

Různé Před 8 hodinami

V některých obchodech ještě neskončil Black Friday (i když už je středa) a někde už odstartovala akce Cyber Week, v rámci které...

QR kódy přinesly revoluci do mobilního bankovnictví

QR kódy přinesly revoluci do mobilního bankovnictví

Různé Včera

Pamatujete, když jste místo papírových složenek začali řešit platby pomocí internetového bankovnictví? Nebo už je to tak dávno, že jste...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail