Sequence: srovnejte číslíčka do latě!

Sequence: srovnejte číslíčka do latě!

8. 1. 2016

Jedna, dva, tři, čtyři, pět… Vytvořit řadu čísel není opravdu nic složitého. Matematické hry, nebo hry s číslíčky máme v redakci hodně rádi. Přesto jsme si mysleli, že Sequence jen zkusíme a zase odložíme. To jsme se přepočítali!

Sequence nepracuje s žádnou jadernou fyzikou. Vaším úkolem je spojovat za sebe řady sousedících čísel (kupř. 1 – 2 – 3 – 2 – 3 – 4 – 5) a udělat dostatečný počet bodů na přechod do další úrovně. Tedy alespoň ze začátku. Postupem času se začnou přidávat úkoly, které znáte ze spoj-3 her jako je třeba Candy Crush Saga nebo Farmville: Harvest Swap. Jednou musíte nechat předměty propadnout odshora dolů, jindy musíte „odmrazit“ zablokovaná číslíčka.Oproti spoj-3 hrám mnohem více záleží na tom, co vám padne, na druhou stranu zde máte dostupnější power-upy. Samozřejmě jdou dokoupit a za docela rozumnou cenu. My jsme pochopitelně jeli na tvrďáka, takže jsme si za Euro odblokovali reklamy a naučili se využívat bonusů za dlouhé řetězce nebo využívali poměrně unikátního tahu zdarma za spojení, které skončí tam, kde začalo.

Čistý design, variabilní hratelnost a ten moment, kdy objevíte pořádného „hada, vás u Sequence chvíli udrží. Pokud se vám hry s číslíčky líbí, zkuste také legendární  DROP7, nebo Calculords pro tvrďáky. 

Sequence si můžete zdarma stáhnout zde (iOS).

Čtěte také

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Aplikace Před 9 hodinami

Nová verze iOS je tady a s ní i ARKit, tedy technologie zobrazování virtuálních objektů v reálném prostředí. Zatím jsme viděli...

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Aplikace Včera

Nejpoužívanější e-mail na světě je pravidelně aktualizován a vylepšován o nové funkce. Pravidelný uživatel je často ani nepostřehne....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail