Sequence: srovnejte číslíčka do latě!

Sequence: srovnejte číslíčka do latě!

8. 1. 2016

Jedna, dva, tři, čtyři, pět… Vytvořit řadu čísel není opravdu nic složitého. Matematické hry, nebo hry s číslíčky máme v redakci hodně rádi. Přesto jsme si mysleli, že Sequence jen zkusíme a zase odložíme. To jsme se přepočítali!

Sequence nepracuje s žádnou jadernou fyzikou. Vaším úkolem je spojovat za sebe řady sousedících čísel (kupř. 1 – 2 – 3 – 2 – 3 – 4 – 5) a udělat dostatečný počet bodů na přechod do další úrovně. Tedy alespoň ze začátku. Postupem času se začnou přidávat úkoly, které znáte ze spoj-3 her jako je třeba Candy Crush Saga nebo Farmville: Harvest Swap. Jednou musíte nechat předměty propadnout odshora dolů, jindy musíte „odmrazit“ zablokovaná číslíčka.Oproti spoj-3 hrám mnohem více záleží na tom, co vám padne, na druhou stranu zde máte dostupnější power-upy. Samozřejmě jdou dokoupit a za docela rozumnou cenu. My jsme pochopitelně jeli na tvrďáka, takže jsme si za Euro odblokovali reklamy a naučili se využívat bonusů za dlouhé řetězce nebo využívali poměrně unikátního tahu zdarma za spojení, které skončí tam, kde začalo.

Čistý design, variabilní hratelnost a ten moment, kdy objevíte pořádného „hada, vás u Sequence chvíli udrží. Pokud se vám hry s číslíčky líbí, zkuste také legendární  DROP7, nebo Calculords pro tvrďáky. 

Sequence si můžete zdarma stáhnout zde (iOS).

Čtěte také

Applikace jsou zpátky! V prvním díle se věnujeme olympiádě

Applikace jsou zpátky! V prvním díle se věnujeme olympiádě

Různé Včera

První díl nové řady Applikací připadnul na začátek února. Téma je tedy jasné: olympiáda. Otestovali jsme dvě olympijské aplikace. Obě...

Stačí poslat esemeskou jedno písmeno a iPhone se restartuje

Stačí poslat esemeskou jedno písmeno a iPhone se restartuje

Různé Včera

Sotva Apple opravil chybu chaiOS, kdy se iPhone zaseknul po obdržení odkazu na jeden konkrétní web, a už je tu další. Tentokrát dělá...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail