Netlfix už „naladíte“ i v Česku. Služba nabízí filmy a seriály za měsíční poplatek.

Netlfix už „naladíte“ i v Česku. Služba nabízí filmy a seriály za měsíční poplatek.

7. 1. 2016

„Domácí online videopůjčovny se mohou začít obávat o svou budoucnost.“ Tato a podobné věštby se objevovaly na internetu v reakci na oznámení, že se gigant v oboru tzv. videa na přání (video od demand) chystá expandovat do nových zemí, včetně Česka. Sedmého ledna se tak skutečně stalo. Služba je přístupná nejen z webu, ale také prostřednictvím aplikací pro chytré mobilní telefony a tablety.

Po nahlédnutí do aplikace je jasné, že revoluce se zatím nekoná. Netflix si sice můžete stáhnout, ale celá aplikace je v angličtině a to se týká i videa. Instalace vlastních titulků není možné, a tak si službu užijí momentálně jen ti uživatele, kteří perfektně ovládají angličtinu. Doufejme, že se to časem změní a budeme si moci užít filmy a seriály Netflixu i v češtině. Pokud pro vás angličtina není bariérou, tak by vás mohlo zajímat, že první měsíc používání aplikace je zdarma. Podmínkou je nicméně registrace a vyplnění platebních údajů. Za další používání služby pak platíte měsíčně zhruba 200 až 300 Kč, záleží na typu předplatného. Základní nenabízí ani HD a dovoluje sledovat video jen na jedné obrazovce, zatímco to nejdražší umí až Ultra HD obraz a dovoluje sledovat videa až na 4 obrazovkách současně.

Za své peníze získáte přístup ke cca 125 miliónům hodinám televizního obsahu, ať už jde o seriály, dokumenty a filmy. Netflix dokonce úspěšně točí i věci vlastní. Z těch nejúspěšnějších jmenujme seriál Orange is the New Black, Narcos nebo House of Cards. Poslední jmenovaný seriál paradoxně v „českém“ Netflixu chybí, neboť jej momentálně vysílá jiná česká televizní stanice.

Aplikaci Netflix si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra 20. 2. 2018

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace 20. 2. 2018

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail