Netlfix už „naladíte“ i v Česku. Služba nabízí filmy a seriály za měsíční poplatek.

Netlfix už „naladíte“ i v Česku. Služba nabízí filmy a seriály za měsíční poplatek.

7. 1. 2016

„Domácí online videopůjčovny se mohou začít obávat o svou budoucnost.“ Tato a podobné věštby se objevovaly na internetu v reakci na oznámení, že se gigant v oboru tzv. videa na přání (video od demand) chystá expandovat do nových zemí, včetně Česka. Sedmého ledna se tak skutečně stalo. Služba je přístupná nejen z webu, ale také prostřednictvím aplikací pro chytré mobilní telefony a tablety.

Po nahlédnutí do aplikace je jasné, že revoluce se zatím nekoná. Netflix si sice můžete stáhnout, ale celá aplikace je v angličtině a to se týká i videa. Instalace vlastních titulků není možné, a tak si službu užijí momentálně jen ti uživatele, kteří perfektně ovládají angličtinu. Doufejme, že se to časem změní a budeme si moci užít filmy a seriály Netflixu i v češtině. Pokud pro vás angličtina není bariérou, tak by vás mohlo zajímat, že první měsíc používání aplikace je zdarma. Podmínkou je nicméně registrace a vyplnění platebních údajů. Za další používání služby pak platíte měsíčně zhruba 200 až 300 Kč, záleží na typu předplatného. Základní nenabízí ani HD a dovoluje sledovat video jen na jedné obrazovce, zatímco to nejdražší umí až Ultra HD obraz a dovoluje sledovat videa až na 4 obrazovkách současně.

Za své peníze získáte přístup ke cca 125 miliónům hodinám televizního obsahu, ať už jde o seriály, dokumenty a filmy. Netflix dokonce úspěšně točí i věci vlastní. Z těch nejúspěšnějších jmenujme seriál Orange is the New Black, Narcos nebo House of Cards. Poslední jmenovaný seriál paradoxně v „českém“ Netflixu chybí, neboť jej momentálně vysílá jiná česká televizní stanice.

Aplikaci Netflix si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Různé Včera

Další a další mobily opouštějí tradiční jack, a proto jsme si řekli, že je nejvyšší čas otestovat bezdrátová sluchátka. Na trhu jsou...

PlayerUnknown’s Battlegrounds na mobilu? Čínský klon si zahrajete na iPhonu i Androidu

PlayerUnknown’s Battlegrounds na mobilu? Čínský klon si zahrajete na iPhonu i Androidu

Hra 19. 11. 2017

Bylo jen otázkou času, než někoho napadne okopírovat momentálně nejpopulárnější online střílečku na PC PlayerUnkown’s...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail