Vysoké skóre na IMDB a světelné meče na FB. Star Wars šílenství vrcholí

Vysoké skóre na IMDB a světelné meče na FB. Star Wars šílenství vrcholí

15. 12. 2015

Ačkoliv Hvězdné války dorazí do kin až tento čtvrtek, resp. o půlnoci ze středy na čtvrtek, vůbec první oficiální promítání proběhlo v pondělí v Americe. Server IMDB už plní nadšené reakce, kde u většiny z nich můžeme předpokládat, že jsou od natěšených fanoušků, kteří film ještě neviděli. Šílenství tak vrcholí a pokud nepatříte mezi fanoušky, bude pro vás internet několik nadcházejících dní velmi otravným místem.

Nicméně, venku jsou i první reakce lidí, kteří film skutečně viděli. Ještě horší to tak bude, pokud fanoušky jste a nestihli jste v předprodeji zakoupit lístky do kina v nějakém rozumném termínu… Lístky byly k dispozici již několik týdnů před samotnou premiérou a očekává se, že padne světový rekord ve víkendových tržbách - Síle se probouzí by mělo jenom za víkend vydělat 220 milionů dolarů. A to jenom v amerických kinech!

Se svojí hrstkou přišel i Facebook, který nově umožňuje profilové fotky uživatelů doplnit barevným světelným mečem. Francouzskou trikoloru tak na profilovkách začíná nahrazovat modrá nebo červená, tedy světlá nebo temná strana Síly. Na vlně Star Wars mánie pak jede i populární zábavní server Imgur.com, který Hvězdným válkám přiřadil celou novou sekci. Všechny humory, podstatné informace a dost pravděpodobně i spoilery tak najdete na jednom místě – tady.

A pak jsme tady ještě my – Applikace. Pokud jste totiž neviděli náš Star Wars díl z uplynulé soboty, můžete to dohnat níže. Doporučíme vám celou řadu zajímavých aplikací, her i gadgetů s tématikou Star Wars!
 

 

Čtěte také

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Různé Před 15 hodinami

Další a další mobily opouštějí tradiční jack, a proto jsme si řekli, že je nejvyšší čas otestovat bezdrátová sluchátka. Na trhu jsou...

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail