V Star Wars: Galaxy of Heroes si postavíte svůj supertým z filmových postav

V Star Wars: Galaxy of Heroes si postavíte svůj supertým z filmových postav

Včera

S Hvězdnými válkami vyrostlo několik generací fanoušků. Ti všichni si pak mohou užít novou mobilní hru Star Wars: Galaxy of Heroes. Hra totiž kombinuje hrdiny ze staré i nové trilogie stejně jako z animovaných seriálů Clone Wars či Rebels. Začnete s postavami světlé strany síly a postupně se probojujete i k těm z té temné. Vaším cílem je postavit ultimátní tým hrdinů, který vyhraje každou hospodskou bitvu.

Abyste pochopili, boje jsou holografické a odehrávají se v zaplivané kantýně. Nejdřív bojujete proti počítači, pak hospodským násoskům a nakonec dojde i na ostatní hráče. Než se ale dostanete takhle daleko, chvíli to potrvá. Hra se vám odhaluje postupně a s každou další úrovní dostanete něco nového. To ostatně není vůbec na škodu, jelikož už takhle Galaxy of Heroes působí trochu nepřehledně.Jednotliví hrdinové jsou totiž speciální kartičky, které si kupujete za herní měnu. Tyto postavičky mají svoje specifické vlastnosti a můžete je i trénovat, což stojí další peníze a speciální roboty. A aby toho nebylo málo, charaktery lze ještě vylepšovat různými předměty, které získáváte plněním misí či aktuálních denních úkolů. Mise přitom nemají žádný příběh a jde pouze o arény, které jsou rozdělené na několik částí. Vyplatí se tak taktizovat a rozmýšlet používání speciálních vlastností, které se musí několik kol dobíjet.

Star Wars: Galaxy of Heroes tedy toho nabízí doopravdy hodně. Až moc. Jeden by se v tom pelmelu až ztratil. Nechybí nutnost se ke hře pravidelně vracet (každých X minut dostanete něco zdarma) a denně plnit různé úkoly. Samozřejmě nechybí speciální měny a mikrotransakce. Člověku trochu trvá, než se zorientuje, nicméně základ hry působí zdravě - sbírání postaviček, jejich trénování a následné souboje totiž fungují velmi dobře.

Hra je ke stažení zdarma na Android i iOS.

Star Wars: Galaxy of Heroes stahujte zde!

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 4 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail