V Star Wars: Galaxy of Heroes si postavíte svůj supertým z filmových postav

V Star Wars: Galaxy of Heroes si postavíte svůj supertým z filmových postav

3. 12. 2015

S Hvězdnými válkami vyrostlo několik generací fanoušků. Ti všichni si pak mohou užít novou mobilní hru Star Wars: Galaxy of Heroes. Hra totiž kombinuje hrdiny ze staré i nové trilogie stejně jako z animovaných seriálů Clone Wars či Rebels. Začnete s postavami světlé strany síly a postupně se probojujete i k těm z té temné. Vaším cílem je postavit ultimátní tým hrdinů, který vyhraje každou hospodskou bitvu.

Abyste pochopili, boje jsou holografické a odehrávají se v zaplivané kantýně. Nejdřív bojujete proti počítači, pak hospodským násoskům a nakonec dojde i na ostatní hráče. Než se ale dostanete takhle daleko, chvíli to potrvá. Hra se vám odhaluje postupně a s každou další úrovní dostanete něco nového. To ostatně není vůbec na škodu, jelikož už takhle Galaxy of Heroes působí trochu nepřehledně.Jednotliví hrdinové jsou totiž speciální kartičky, které si kupujete za herní měnu. Tyto postavičky mají svoje specifické vlastnosti a můžete je i trénovat, což stojí další peníze a speciální roboty. A aby toho nebylo málo, charaktery lze ještě vylepšovat různými předměty, které získáváte plněním misí či aktuálních denních úkolů. Mise přitom nemají žádný příběh a jde pouze o arény, které jsou rozdělené na několik částí. Vyplatí se tak taktizovat a rozmýšlet používání speciálních vlastností, které se musí několik kol dobíjet.

Star Wars: Galaxy of Heroes tedy toho nabízí doopravdy hodně. Až moc. Jeden by se v tom pelmelu až ztratil. Nechybí nutnost se ke hře pravidelně vracet (každých X minut dostanete něco zdarma) a denně plnit různé úkoly. Samozřejmě nechybí speciální měny a mikrotransakce. Člověku trochu trvá, než se zorientuje, nicméně základ hry působí zdravě - sbírání postaviček, jejich trénování a následné souboje totiž fungují velmi dobře.

Hra je ke stažení zdarma na Android i iOS.

Star Wars: Galaxy of Heroes stahujte zde!

Čtěte také

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Pro začátečníky Před 16 hodinami

Všimli jste si? Instagram nově zobrazuje, kdy byl uživatel naposledy aktivní. Zobrazí se buď čas nebo stav „právě aktivní“,...

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Vychytávka Před 20 hodinami

Chtěli byste si pořídit myčku, ale máte moc malou kuchyň? V Heatworks pro vás mají řešení; představili stolní myčku, kterou není...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail