Uber rozvážel koťátka po Praze. Vybral 25 tisíc na kočičí útulky

Uber rozvážel koťátka po Praze. Vybral 25 tisíc na kočičí útulky

1. 12. 2015

Uber má originální marketingové nápady. Už jsme ostatně psali o tom, že občas vozí lidi auta ve stylu Stormtrooperů z Hvězdných válek nebo Šíleného Maxe. Hodně zajímavá akce bylo také rozvážení koťátek, přičemž vybrané peníze šly do vybraných zvířecích útulků. A právě rozvoz kočiček už nemusíme Australanům závidět, podobná akce se odehrála minulý týden i v Praze!
 
Ve středu 25.11. měli zákazníci Uberu možnost nechat si přivést nějaké to uberkoťátko. Po Praze tak cestovalo na 22 kočiček, které dokázaly vykouzlit úsměv na tváři stovkám lidí v kancelářích i doma. Česká pobočka Uberu na celé akci spolupracovala s kočičími útulky Tlapka Mochov a Kočičí domov Sluníčko. Ty pak také získaly částku 25 tisíc korun a čtyři koťátka dokonce našla nový domov.
 
Akce probíhala od 12 do 19 hodin a objednávka kočiček stála 300 Kč. Zájem byl tak obrovský, že se nepodařilo uspokojit všechny objednávky. Pokud ale budete chtít kočičkám pomoci, stále můžete. Veškeré podrobnosti najdete na webových stránkích Tlapky Mochov a Kočičího domova Sluníčko. A nebudete na tom ztrátoví – T-Mobile vám dá 500 Kč na vaší první jízdu, pokud jste Uberem ještě nejeli.
 
Uber je moderní způsob dopravy po městě. Přes aplikaci si objednáte řidiče, který vás odveze v podstatě kamkoliv. Nemusíte se však bát, že by vás okradl, odhadovanou cenu jízdy vidíte již dopředu a veškeré výpočty a kontrola trasy probíhají přes mobilní aplikaci – řidič tak částku nemůže ovlivnit. Navíc, pokud se u Uberu registrujete nyní, dostanete od T-Mobile 500 Kč na svojí první jízdu. Více podrobností pak najdete zde!

Čtěte také

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Aplikace Před 15 hodinami

Be My Eyes je název jedné z nejsmysluplnějších aplikací na stórech a to přitom vypadá, že skoro nic neumí. Uvnitř najdete jen nastavení a...

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

Různé Včera

Téma dnešního dílu se dost špatně vysvětluje… Na Google Play a App Store je ke stažení spousta her, praktických aplikacích, ale...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail