Uber rozvážel koťátka po Praze. Vybral 25 tisíc na kočičí útulky

Uber rozvážel koťátka po Praze. Vybral 25 tisíc na kočičí útulky

1. 12. 2015

Uber má originální marketingové nápady. Už jsme ostatně psali o tom, že občas vozí lidi auta ve stylu Stormtrooperů z Hvězdných válek nebo Šíleného Maxe. Hodně zajímavá akce bylo také rozvážení koťátek, přičemž vybrané peníze šly do vybraných zvířecích útulků. A právě rozvoz kočiček už nemusíme Australanům závidět, podobná akce se odehrála minulý týden i v Praze!
 
Ve středu 25.11. měli zákazníci Uberu možnost nechat si přivést nějaké to uberkoťátko. Po Praze tak cestovalo na 22 kočiček, které dokázaly vykouzlit úsměv na tváři stovkám lidí v kancelářích i doma. Česká pobočka Uberu na celé akci spolupracovala s kočičími útulky Tlapka Mochov a Kočičí domov Sluníčko. Ty pak také získaly částku 25 tisíc korun a čtyři koťátka dokonce našla nový domov.
 
Akce probíhala od 12 do 19 hodin a objednávka kočiček stála 300 Kč. Zájem byl tak obrovský, že se nepodařilo uspokojit všechny objednávky. Pokud ale budete chtít kočičkám pomoci, stále můžete. Veškeré podrobnosti najdete na webových stránkích Tlapky Mochov a Kočičího domova Sluníčko. A nebudete na tom ztrátoví – T-Mobile vám dá 500 Kč na vaší první jízdu, pokud jste Uberem ještě nejeli.
 
Uber je moderní způsob dopravy po městě. Přes aplikaci si objednáte řidiče, který vás odveze v podstatě kamkoliv. Nemusíte se však bát, že by vás okradl, odhadovanou cenu jízdy vidíte již dopředu a veškeré výpočty a kontrola trasy probíhají přes mobilní aplikaci – řidič tak částku nemůže ovlivnit. Navíc, pokud se u Uberu registrujete nyní, dostanete od T-Mobile 500 Kč na svojí první jízdu. Více podrobností pak najdete zde!

Čtěte také

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Různé 15. 1. 2018

V lednu sice Applikace nevysíláme, ale to neznamená, že se nebude soutěžit. Na našem webu se momentálně hraje o konzoli Xbox One, kterou...

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Aplikace 14. 1. 2018

Představte si typické rande. Byli jste na večeři, bylo vám spolu dobře, ale už je pozdě – je čas jít domů Nabídnete se, že ji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail