Využijte výhodné nabídky a ušetříte 600 Kč za Spendee PRO!

Využijte výhodné nabídky a ušetříte 600 Kč za Spendee PRO!

26. 11. 2015

Už jenom 35 dní zbývá do konce této zajímavé akce, kterou si přichystal pro své klienty T-Mobile. Za měsíc a pár dní totiž vyprší akce, díky které můžete získat prémiový účet v aplikaci Spendee (Android, iOS) zcela zdarma. Abyste si jej aktivovali, stačí si aplikaci stáhnout. Aplikace vás totiž sama vyzve k tomu, že si můžete aktivovat prémiové členství zdarma!
 
A to se vyplatí. Díky Spendee totiž můžete mít naprostý přehled o tom, kolik a také za co utrácíte. Nyní, před Vánoci, to budou hodně zajímavé statistiky. Každopádně, Spendee poslouží po celý rok jako monitor vašeho domácí rozpočtu. Nebo dovolené. Aplikace pracuje se systémem peněženek, které zastupují jednotlivé rozpočty.
 
V rámci peněženek si tak můžete vést domácnost, dovolenou, děti či kamarády, kteří jsou vám něco dlužní. Případně si nastavíte peněženky pro hotovost či různé platební karty. Právě možnost mít těchto peněženek více je jedním z hlavních bonusů prémiového účtu. Navíc, tyto peněženky pak můžete sdílet s dalšími uživateli a všechna data se ukládají online!

Stáhněte si Spendee již dnes!

Čtěte také

Velký update Super Mario Run se blíží. Co přinese?

Velký update Super Mario Run se blíží. Co přinese?

Hra Před 15 hodinami

Super Marion Run je skvělá hra, ale k jejímu pokoření stačí jen pár hodin. Velká část hráčů se k ní vrací ještě kvůli...

Nový iPhone 8 rozdrtil v testech výkonu konkurenci

Nový iPhone 8 rozdrtil v testech výkonu konkurenci

Různé Před 15 hodinami

Vysoké skóre iPhonu 8 dosažené v benchmarku procesoru už jsme vám ukázali. Z výsledného skóre by se dalo usuzovat, že nový...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail