Vyhrajte Coolpad Modena nebo battery banku Big Boy!

Vyhrajte Coolpad Modena nebo battery banku Big Boy!

23. 11. 2015

Ve spolupráci se společností Coolpad jsme si pro váš přichystali webovou soutěž. Vaším cílem bude uhodnout přesné znění věty v obrázku níže, přičemž každý den přidáme nové písmenko – toto písmenko se pak objeví na všech pozicích, na který se ve větě vyskytuje a to s i bez diakritiky! Tudíž, pokud přidáme “z”, doplníme jej na všech místech a to tam, kde by mělo být “ž”. Interpunkce je již zobrazena od samotného začátku.
 
První, kdo přesné znění věty uhádne, získá mobilní telefon Coolpad Modena. Mobil s displejem 5,5 palce, čtyřjádrovým procesorem a podporou nejrychlejšího internetu 4G LTE. Druhý pak získá battery banku Big Boy, která dokáže nabít váš mobil až 4x a tablet 2x. Pokud chcete mít větší šanci jednu ze zmíněných cen vyhrát, určitě se vám vyplatí sledovat stránky Coolpad na Facebooku.

 

Výherci jsou Petr Michler (Coolpad Modena) a Milan Novotný (battery banka). Gratulujeme!

Soutěž trvá od 23.11. do té doby, dokud nezaznamenáme dvě správné odpovědi a dva výherce. Soutěž probíhá přes webový formulář. Každý soutěžící má neomezené množství pokusů na odeslání správně znějící odpovědi a počítá se pouze jedna správná odpověď. Mobilní telefon Coolpad Modena vyhrává první správná odpověď, kterou zaznamená náš webový formulář. Battery banku Big Boy pak získá druhá správná odpověď, která dorazí na náš webový formulář. Jeden výherce tedy může získat pouze jednu cenu! Kompletní znění pravidel najdete zde!
 

Čtěte také

Kvízová hra o peníze HQ míří na Android. Dočkáme se o Vánocích

Kvízová hra o peníze HQ míří na Android. Dočkáme se o Vánocích

Hra Před 17 hodinami

Hra HQ, kterou jsme zrecenzovali v zatím posledních Applikacích, se brzy dočká verze pro telefony s Androidem. Datum premiéry...

Jak „vytunit“ zpomalený mobil? Sledujte Aplikace v 10:15 a dozvíte se to!

Jak „vytunit“ zpomalený mobil? Sledujte Aplikace v 10:15 a dozvíte se to!

Různé Včera

Často nám píšete, jak vyřešit ten či onen problém s mobilem. Někdy vás zlobí nedostatek místa, jindy zase rychlost mobilu nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail