Vyhrajte Coolpad Modena nebo battery banku Big Boy!

Vyhrajte Coolpad Modena nebo battery banku Big Boy!

15. 8. 2017

Ve spolupráci se společností Coolpad jsme si pro váš přichystali webovou soutěž. Vaším cílem bude uhodnout přesné znění věty v obrázku níže, přičemž každý den přidáme nové písmenko – toto písmenko se pak objeví na všech pozicích, na který se ve větě vyskytuje a to s i bez diakritiky! Tudíž, pokud přidáme “z”, doplníme jej na všech místech a to tam, kde by mělo být “ž”. Interpunkce je již zobrazena od samotného začátku.
 
První, kdo přesné znění věty uhádne, získá mobilní telefon Coolpad Modena. Mobil s displejem 5,5 palce, čtyřjádrovým procesorem a podporou nejrychlejšího internetu 4G LTE. Druhý pak získá battery banku Big Boy, která dokáže nabít váš mobil až 4x a tablet 2x. Pokud chcete mít větší šanci jednu ze zmíněných cen vyhrát, určitě se vám vyplatí sledovat stránky Coolpad na Facebooku.

 

Výherci jsou Petr Michler (Coolpad Modena) a Milan Novotný (battery banka). Gratulujeme!

Soutěž trvá od 23.11. do té doby, dokud nezaznamenáme dvě správné odpovědi a dva výherce. Soutěž probíhá přes webový formulář. Každý soutěžící má neomezené množství pokusů na odeslání správně znějící odpovědi a počítá se pouze jedna správná odpověď. Mobilní telefon Coolpad Modena vyhrává první správná odpověď, kterou zaznamená náš webový formulář. Battery banku Big Boy pak získá druhá správná odpověď, která dorazí na náš webový formulář. Jeden výherce tedy může získat pouze jednu cenu! Kompletní znění pravidel najdete zde!
 

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail