Seminář v HTC Hubu vám ukáže, jak můžete hacknout svůj život

Seminář v HTC Hubu vám ukáže, jak můžete hacknout svůj život

18. 11. 2015

Je tomu něco málo přes týden, co jsme vás zvali do HTC Hubu na seminář o travelhackingu. Tentokrát zůstaneme hezky doma, potažmo v práci – další seminář vám totiž poradí, jak hacknout váš vlastní život. Ondřej Zukal vám ve čtvrtek 19.11. ukáže, jak si můžete usnadnit život pomocí jednoduchých triků a mobilních aplikací. Činnosti, které děláme pravidelně, se dají automatizovat a ty, které neděláme, se díky mobilním telefonům dají jednoduše naučit.

Přednáška má za cíl ukázat, jaké možnosti máme k dispozici a jaké benefity může mít znalost a zavedení moderních aplikací do našeho každodenního života, studia či práce. Na akci se naučíte efektivně používat aplikace jako Dropbox, Evernote nebo Wunderlist, ale třeba i Waze, Liftago nebo Booking.com. Pokud tedy chcete vědět více, přijďte zítra do HTC Hubu v ulici Revoluční 17 na Praze 1. Vstupné na seminář je zdarma. Nutná je však registrace přes web. Začátek semináře byl stanoven na 17:30.

A chcete jednu radu teď a tady? Díky T-Mobile můžete jezdit s Uberem zdarma. Díky serveru Našimproradost.cz získáte 500 Kč na svojí první jízdu. Stačí se jen registrovat. Další podrobnosti najdete zde. Akce platí i pro klienty jiných operátorů.

Čtěte také

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Aplikace Před 9 hodinami

Nová verze iOS je tady a s ní i ARKit, tedy technologie zobrazování virtuálních objektů v reálném prostředí. Zatím jsme viděli...

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Aplikace Včera

Nejpoužívanější e-mail na světě je pravidelně aktualizován a vylepšován o nové funkce. Pravidelný uživatel je často ani nepostřehne....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail