T-Mobile spustil vánoční kampaň. Láká na rychlý internet a živé kapry

T-Mobile spustil vánoční kampaň. Láká na rychlý internet a živé kapry

2. 11. 2015

Počínaje 2. listopadem můžete využít výhodných nákupů od T-Mobile. Nová vánoční nabídka se točí hlavně kolem nejrychlejšího internetu na mobilních zařízeních LTE. V rámci akce tak máte možnost koupit si tři chytré telefony za výhodnou cenu, přičemž všechny tři LTE podporují. Jedná se o modely Samsung Galaxy Core Prime, Galaxy A3 a Galaxy S6. Při zakoupení navíc obdržíte poukaz na dárek, kterým je vánoční kapr – toho získáte i v případě, že si od T-Mobile pořídíte jakýkoliv LTE telefon nebo tablet. Společně s tím pak také T-Mobile vypustil akci na svojí Mobilní TV, která je až do ledna k dispozici zdarma!
 
Abyste kapříka získali, musíte si zakoupit nový telefon či tablet s podporou LTE a to od 2. listopadu do 24. prosince. Kupón na kapříka pak budete moci uplatnit od 20. do 24. prosince v distribuční síti Fishmarket. K dispozici bude na 350 výdejových míst a hmotnost kapra nepřesáhne 2,5 Kg. V případě Mobilní TV, pokud si tuto službu aktivujete do konce roku 2015, dostanete tarif Start do ledna 2016 zdarma (původní cena 119 Kč/měsíc). Čím dříve tedy aktivujete, tím déle budete moci slevu využívat. Akce se týká i tarifu Komplet, jenž vyjde na 180 Kč/měsíčně (původní cena byla 299 Kč/měsíc). Mobilní data stažená v rámci sledování televize se navíc během této doby nebudou započítávat do datového limitu.

Více informací zde!

Čtěte také

Applikace nejen o fenoménu selfie začínají v 10:55

Applikace nejen o fenoménu selfie začínají v 10:55

Různé Před hodinou

Jak vyfotit selfie? Banální otázka! Stačí přepnout na přední kameru, nahodit úsměv, „cvak“ a šup s tím na...

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka 14. 12. 2017

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail