Zaznamenejte si růst svého kníru s aplikací Movember!

Zaznamenejte si růst svého kníru s aplikací Movember!

1. 11. 2015

Aplikace Movember je něco jako sociální síť pro vousáče, kde můžete sdílet vývoj svého vousu s ostatními uživateli. Prostě si založíte profil, cvaknete selfie a zadáte částku, kterou díky svému vousu chcete vybrat. Pak už jen nezbývá svůj profil pravidelně aktualizovat o nové fotky a sdílet jej na sociálních sítích. Každá koruna se počítá. Uživatelé aplikace mohou sledovat vás a vy zase je. Stejně tak je můžete finančně podpořit, případně se můžete shlukovat do týmů.

Přehled vybraných částek se pak ukazuje v rámci žebříčků, kde najdete třeba to, která ze mě vybrala peněz nejvíce. Základem všeho je tedy váš knír a jeho poctivý záznam. Můžete si tak nastavit, aby se vám aplikace připomněla každý den a vy jste nezapomněli zaznamenat růst. Pokud budete poctivý a fotek uděláte celou řadu, aplikace Movemer je pak všechny převede na kratičký filmeček. A ačkoliv to vypadá, že je Movember ryze pánská záležitost, do aplikace se mohou přihlásit i ženy!

Ne, nejde o to, že by si i dívky musely pěstovat knír. Jistě ale dokážou docenit originalitu, hustotu i tvar. Aplikaci Movember můžete stáhnout zdarma pro Android a iOS. Všechny vybrané peníze pak jdou na boj proti rakovině prostaty, varlat, případně na boj proti depresi či nedostatku pohybu (aplikace ostatně nabízí i denní pohybové výzvy). Více informací najdete na oficiálních stránkách, které jsou k dispozici i v češtině.

Aplikaci Movember stáhnete zde!

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra 20. 2. 2018

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace 20. 2. 2018

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail