Zaznamenejte si růst svého kníru s aplikací Movember!

Zaznamenejte si růst svého kníru s aplikací Movember!

1. 11. 2015

Aplikace Movember je něco jako sociální síť pro vousáče, kde můžete sdílet vývoj svého vousu s ostatními uživateli. Prostě si založíte profil, cvaknete selfie a zadáte částku, kterou díky svému vousu chcete vybrat. Pak už jen nezbývá svůj profil pravidelně aktualizovat o nové fotky a sdílet jej na sociálních sítích. Každá koruna se počítá. Uživatelé aplikace mohou sledovat vás a vy zase je. Stejně tak je můžete finančně podpořit, případně se můžete shlukovat do týmů.

Přehled vybraných částek se pak ukazuje v rámci žebříčků, kde najdete třeba to, která ze mě vybrala peněz nejvíce. Základem všeho je tedy váš knír a jeho poctivý záznam. Můžete si tak nastavit, aby se vám aplikace připomněla každý den a vy jste nezapomněli zaznamenat růst. Pokud budete poctivý a fotek uděláte celou řadu, aplikace Movemer je pak všechny převede na kratičký filmeček. A ačkoliv to vypadá, že je Movember ryze pánská záležitost, do aplikace se mohou přihlásit i ženy!

Ne, nejde o to, že by si i dívky musely pěstovat knír. Jistě ale dokážou docenit originalitu, hustotu i tvar. Aplikaci Movember můžete stáhnout zdarma pro Android a iOS. Všechny vybrané peníze pak jdou na boj proti rakovině prostaty, varlat, případně na boj proti depresi či nedostatku pohybu (aplikace ostatně nabízí i denní pohybové výzvy). Více informací najdete na oficiálních stránkách, které jsou k dispozici i v češtině.

Aplikaci Movember stáhnete zde!

Čtěte také

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Aplikace Před 9 hodinami

Nová verze iOS je tady a s ní i ARKit, tedy technologie zobrazování virtuálních objektů v reálném prostředí. Zatím jsme viděli...

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Aplikace Včera

Nejpoužívanější e-mail na světě je pravidelně aktualizován a vylepšován o nové funkce. Pravidelný uživatel je často ani nepostřehne....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail