Nové HTC One A9 přinese vše, na co jsme od značky zvyklí

Nové HTC One A9 přinese vše, na co jsme od značky zvyklí

Před 9 hodinami

Společnost HTC dnes večer představila nový mobilní telefon HTC One A9. Ten nabízí typické zpracování pro telefony této značky a nejnovejší Android - verzi 6.0 Marshmallow. HTC tímto kouskem prý cílí na uživatele, kteří chtějí vystoupit z davu. Model A9 má opět kovové šasi, ve kterém najdete 5palcový Full HD AMOLED displej chráněný 2,5D sklem Gorilla Glass 4.

Dále pak nabízí 13MPx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu na zadní straně a na té přední pak najdete snímač s Ultrapixely, které pojmou více světla. Díky tomu zachytíte svoje selfie i za horších světelných podmínek. Pod displejem telefonu je pak ještě snímač otisků prstů. Uvnitř telefonu je osmijádrový procesor Snapdragon 617 a 2 GB RAM. Úložný prostor dělá 16 GB, potažmo jej můžete kartou rozšířit až na 2 TB.Nezajímavá pak není ani softwarová výbava telefonu. Když opomeneme povedené rozhraní HTC Sense 7.0, fotografové jistě ocení režim PRO a možnost ukládat fotky v RAWu pro dodatečnou úpravu ve specializovaných programech. HTC vyvinulo také vlastní funkci Hyperlapse, díky které můžete video zpomalit a nebo výrazně zrychlit (podobně jako v aplikaci od Instagramu nebo Microsoftu). Takto upravit můžete jen jednotlivé části videa, takže se jeho rychlost může průběžně měnit.

HTC One A9 bude k dispozici ve čtyřech barevných variantách a to Carbon Gray, Opal Silver, Topaz Gold a Deep Garnet. První dvě budou k dostání v České republice již 2. listopadu. Zbývající pak do prodeje dorazí v prosinci. Cena telefonu bude pod 15 tisíc Kč.

 

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 8 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 9 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail