Prahu rozsvítil Signal Festival. Přehled o akcích vám nabídne aplikace

Prahu rozsvítil Signal Festival. Přehled o akcích vám nabídne aplikace

16. 10. 2015

V Praze začal Signal Festival a v hlavním městě se tak každý večer rozsvítí 17 instalací a 4 videomappingy rozpohybují pražské památky. Akce přitom trvá pouze do neděle, takže pokud chcete zažít něco nového, rozhodně neváhejte! Téměř všechna místa jsou dostupná zcela zdarma. Nejlepší přehled o tom, co se kde v Praze v rámci Signalu děje, získáte díky oficiální mobilní aplikaci. Tu si stáhnete zdarma na Android a iOS a najdete v ní jak aktuální informace, tak i umístění instalací a mappingů, případně fotky či podrobné informace, o co se jedná a kdy to běží.

Aplikaci Signal Festival 2015 stahujte zde!

A pokud už jste na Signalu byli a letos půjdete zas, určitě můžete zvážit finanční podporu dalšího ročníku. V těchto dnech vrcholí kampaň na serveru Startovač, která má finančně podpořit přípravy Signalu 2016. Autoři se chtějí posunout dál a to něco stojí (na rozdíl od samotné akce, kde neplatíte nic). Navíc, pro podporovatele jsou připravené zajímavé ceny. Pokud se vám tedy Signal líbí, můžete to dokázat tak, že jim na Startovači přihodíte nějakou korunu… Svojí podporu navíc uvidíte na Petřínské rozhledně - ta se rozsvěcí podle toho, jak projekt získává peníze.

Signal Festival na Startovači podpořte zde!

Čtěte také

KFO je dron složený z krabičky od kuřecích křidýlek z KFC

KFO je dron složený z krabičky od kuřecích křidýlek z KFC

Vychytávka Právě teď

„Jsou křidýlka a křidýlka. Jedny slouží létání, na druhých si pochutnáte.“ Tahle logika vedla k vynálezu speciální...

Sony a Nike spojily síly. Výsledek? Kecky PlayStation!

Sony a Nike spojily síly. Výsledek? Kecky PlayStation!

Různé Právě teď

Napadají nás dva důvody, proč jste si rozkliknuli tento článek. Buďto chcete vědět víc – cenu, dostupnost, detaily – anebo si...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail