Apple konference iDEN láká na známé řečníky a skvělé přednášky

Apple konference iDEN láká na známé řečníky a skvělé přednášky

6. 10. 2015

Apple konference iDEN je skvělá příležitost, jak si poslechnout přednášky na zajímavá témata od špiček ve svém oboru. Vyzkoušet si produkty od partnerů akce a pobavit se s lidmi, které Apple fascinuje natolik, že dali hlavy dohromady a pořádají celou konferenci. Konference vznikla díky spolupráci magazínu Appliště.cz a komunitního Apple fóra MacFórum.cz. Proč na ní nesmíte chybět, lze shrnout do 5 důvodů. Po jejich přečtení a vaší registraci se na vás budou těšit organizátoři v Pracovně.cz a to 15. 10. 2015 od 9:00.
 
1) 6 přednášek během jediného dne
V jeden jediný den si poslechnete 6 řečníků a každého na jiné téma. Přednášky jsou sestavovány tak, abyste se dozvěděli maximum možných informací a zároveň byli schopni vnímat po celou dobu. Pořadatelé chápou, jak je někdy vysilující poslouchat dlouhý výklad. Podrobný seznam přednášek naleznete na stránkách konference.
 
2) Skvělí řečníci
Oslovili se zkušení řečníci a odborníci, kteří mají co říct a co posluchačům předat. Každá přednáška tak bude originální a osobitá. V jednom dni uvidíte a uslyšíte protřelého Honzu Březinu, zkušeného Jardu Homolku, tajemného Alana Brutenice, geniálního Petra Dvořáka, super Vláďu Janečka a Tomáše Svobodu, šéfredaktora magazínů Appliště a iPhonefoto.
 
3) Úžasní partneři
Stále se domlouvají další a další partneři konference iDEN. Zatím jsou potvrzeni shopaři z EasyStore, portál o chytrých zařízeních SMARTmania.cz, Applenovinky.cz - Apple magazín, kterému žádná jablečná infomace neunikne, tištěný Apple magazín SuperApple, fotografický on-line magazín iPhonefoto.cz a Jablíčkář.cz – největší Apple magazín v ČR. Další partneři budou přibývat, postupně budou vždy oznámeni na sociálních sítích akce – Facebook, Twitter a hlavní stránce Apple konference iDEN.

4) Místo konání Pracovna.cz
Pracovna poskytuje unikátní prostor k pořádání právě takových akcí, jako je Apple konference iDEN. Hned vedle přednáškového sálu je kavárna, se kterou je domluveno, že se pokusí splnit každé přání účastníka conference.
 
5) iDEN za hubičku
Cena za vstupenku je 990 Kč. To je hodně dobrá cena, co říkáte? Registrujte se přímo tady: iDEN Registrace

Co si o konferenci myslíte? Napište nám to do komentářů pod článek, budeme rádi!

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra Před 3 hodinami

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace Před 3 hodinami

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail