Instagram roste a za pouhý rok nabral nových 100 milionů uživatelů

Instagram roste a za pouhý rok nabral nových 100 milionů uživatelů

15. 8. 2017

Novinky, které Instagram přinesl v uplynulých týdnech, zřejmě nesou svoje ovoce. Aplikace totiž překonala hranici 400 milionů aktivních uživatelů. Instagram, který kombinuje prvky fotoaplikace a sociální sítě poslední dobou prošel řadou změn a vylepšení. Autoři zvýšili rozlišení fotografií a dokonce povolili i změnu jejich formátu - kromě klasického polaroidového čtverce tak můžete dělat fotky na šířku i na výšku. Instagram tak za uplynulý rok zvýšil počet užyvatelů o 100 milionů. A pokud nemáte čísel dost, přihodíme další - za jeden den prý aplikací prolítne na 80 milionů fotografií.

A Instagram není sám, komu se daří. Stejně tak sílí i jeho majitel - Facebook. Nejpopulárnější sociální síť na světě koncem srpna oslavila, že jí během jednoho zapla jedna miliarda lidí. Sedmina planety se tedy připojila k sítí za pouhých 24 hodin - více jsme psali zde. Sám Facebook má nyní přes 1,4 miliardy uživatelů.

ůvod k radosti ale nemá třetí aplikace z naší "svaté trojice". Počet uživatelů Twitteru stagnuje a společnost sama hledá způsob nejen na to, jak se rozšířit, ale i jak začít vydělávat peníze.

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail