Aplikace platí za vaše selfie. Možná se pak ale objevíte v reklamě na hemoroidy...

Aplikace platí za vaše selfie. Možná se pak ale objevíte v reklamě na hemoroidy...

28. 9. 2015

Zní to šíleně, ale je to pravda. Aplikace Pay Your Selfie: Selfie Cash! vám zaplatí za každou selfie, kterou svým telefonem uděláte. Pravidelně se přitom objevují nové tématické výzvy, které vyžadují selfie na specifických místech nebo při specifických akcích. Máte se vyfotit v posilovně nebo třeba při pití kávy. Cena za jedno selfíčko se pak pohybuje mezi 0,2 až celým jedním dolarem. Nechat si vypsat šek však můžete až v okamžiku, kdy budete mít na účtě alespoň dvacet dolarů.
 
Samozřejmě, peníze nerostou na stromech a nikdo normální vám za selfie platit nebude. Celá věc má tedy několik háčků. Tím hlavním je pro českého uživatele fakt, že si jí nestáhne - aplikace není v našem regionu dostupná. Díky bohu! Tím dalším je, že službě dáváte práva na vámi pořízené fotografie (a vlastně veškerý obsah) a služba může se selfíčky nakládat, jak sama uzná za vhodné. Autoři aplikace je tak klidně mohou prodat někomu dalšímu a jak ten s nimi naloží, to už vy nemůžete ovlivnit.

Jinak, pokud jde o selfie, doporučujeme sehnat poslední číslo magazínu Applikace. Tam se věnujeme šíleným historkám kolem selfie, nebezpečným kaskadérským kouskům i bláznivým gadgetům pro focení sebe sama. 8. číslo magazínu Applikace dostanete zdarma na prodejnách T-Mobile, případně si ho můžete stáhnout do svého mobilu či tabletu.

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace 18. 10. 2017

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail