Autoři Monument Valley vydali novou hru. Je jen pro někoho

Autoři Monument Valley vydali novou hru. Je jen pro někoho

30. 10. 2015

Land’s End je jedna z prvních her pro virtuální realitu, kterou jsme na mobilech vyzkoušeli. Bylo to již před více jak rokem na veletrhu IFA u stánku Samsungu. Nasadili jsme si brýle Gear VR a vydali se na konec světa tak, jak jej vidí vývojáři z Ustwo. Jejich rukopis je totiž jasný již při pohledu na obrázky nebo video níže. Autoři Monument Valley (stahujte zde!) dokáží vytvořit doopravdy krásné věci, které hýří příjemnými barvami.Ačkoliv je aplikací pro virtuální realitu celá řada, Land’s End má stále punc výjimečnosti – hra nejenže krásně vypadá, ale má i slušnou náplň. Funguje jako samostatný herní titul a né jen jako demonstrace možností virtuální reality (jako řada jiných aplikací dostupných v Google Play). Ve hře se pohybujete po magickém světě a řešíte hádanky. Vše pouhým pohybem hlavy – kouknete se do dálky na určitý bod a vaše tělo tam doputuje. Zaměříte se na určitý prvek a ten aktivuje nějaký mechanizmus.

Je tedy velká škoda, že je Land’s End ke stažení výhradně v Oculus Store. Zahrajete si ho tedy jen v případě, že máte mobilní telefon Samsung Galaxy S6 a brýle Samsung Gear VR.

Zdroj: oficiální stránky

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace 18. 10. 2017

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail