Americký výrobce potravin udělal mobilní seznamku pro milovníky slaniny

Americký výrobce potravin udělal mobilní seznamku pro milovníky slaniny

17. 9. 2015

Jméno Oscar Mayer vám asi moc neřekne. Jedná se ale o populární americký výrobce potravin, jenž se specializuje na masné produkty. Právě tahle značka je spojená s tímto párkomobilem a také několika zajímavými technologickými projekty. Byl to ostatně právě Oscar Mayer, kdo před rokem přišel se speciálním gadgetem, který vás mohl vzbudit vůní smažené slaniny…

A je to opět Oscar Mayer, kdo přišel s mobilní seznamkou ne nepodobnou populární aplikaci Tinder. Jejích Sizzl se však snaží spojit dohromady milovníky slaniny. Během registrace tak každý uživatel vyplní kratičký dotazník, díky kterému pak aplikace dokáže vyhodnotit, jakou a jak udělanou slaninu máte rádi. Právě na základě těchto informací vám pak může doporučit někoho na seznámení.

Ve stylu Tinderu pak dostanete nabídku uživatelů a musíte ukázat, jak velký o ně máte zájem. Oproti Tinderu, kdy tohle řeší přesouvání profilu doprava či doleva, v Sizzlu se velikost zájmu ukáže tím, jak dlouho budete mít svůj prst přiložený na displeji. Čím déle, tím větší zájem máte. Aplikace je ke stažení jenom pro iOS a tady u nás by stejně neměla valného využití.

Ostatně, ani si nemůžete dojít do jedné z poboček tohoto fastfoodu a ukojit svoje chutě… Každopádně, Oscar Mayer není jediný, kdo využívá moderní technologie ke svojí propagaci. KFC například přišlo s tácem s bezdrátovou klávesnicí, abyste si neupatlali mobil, když při jídle SMSkujete. Pizza Hut zase přišel s aplikací, která ví, jakou pizzu chcete, a to ještě dřív, než to víte vy sami!

Zdroj: Sizzl, vlastní

Čtěte také

Konec nedorozuměním. Samsung mění design emoji

Konec nedorozuměním. Samsung mění design emoji

Různé Před 16 hodinami

Samsung spustil (a vzápětí kvůli technickým problémům pozastavil) update Galaxy S8 na verzi Android Oreo. Součástí je také aktualizace...

Se sluchátky Cheero pro iPhone můžete poslouchat hudbu, zatímco nabíjíte mobil

Se sluchátky Cheero pro iPhone můžete poslouchat hudbu, zatímco nabíjíte mobil

Vychytávka Před 17 hodinami

„Odstraníme zdířku na jack a lidi prostě přejdou na bezdrátová sluchátka“ – podobné myšlenky se asi honily v hlavách...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail