Unkilled zase posouvá střílečky na mobilech o kousek dál

Unkilled zase posouvá střílečky na mobilech o kousek dál

20. 9. 2015

Strategie, tower defense, logické, skákačky… všem těmto žánrům se na dotykáčích daří. Pokud zde ale opravdu nemá na růžích ustláno, jsou to střílečky. Co brilantně zvládnete s myší a klávesnicí, to je i na krásném a nadupaném tabletu utrpení. Byli to brněnští Madfingers, kteří tohle přečůrali tím, že v jejich střílečkách - jmenujme alespoň sérii Dead Trigger - se nestřílí! Moment moment, abyste nás dobře pochopili – hordy zombíků kosíte i zde, ale nemusíte mačkat spoušť, protože zbraň spustí sama, jakmile protivníka zamíříte. Touhle fintou se z martýria stává třeskutá akční zábava, která na mobilní zařízení přesně sedne.

V Unkilled na vás spadne nelehký úkol se s hrstkou parťáků prostřílet celým New Yorkem proti zombie apokalypse. Hra je naprosto béčková, někdy snad až céčková, ale velmi stylová. Hlášky jsou přesně tak tvrďácké jakoby vypadly z akčních filmů, co jsme si pouštěli ještě na kazetách VHS. A nábojů? Nábojů je mnohem víc, než potřebujete, takže hurá na to, jde se kosit. A ono to tak není. Prostřílet se na konec úrovně zvládne drtivá většina hráčů, ale splnit misi na tři hvězdičky, abyste získali maximum zkušenosti a peněz, to už chce přesnou mušku, uvažování a plánování.

 A pokud nechcete sáhnout po mikrotransakcích, budete muset některé mise klidně opakovat. Hra je nastavená tak, aby kvalitní hráči dokázali projít bez investic, ale samozřejmě je jasné, že zlatá kulomet, sniperka nebo je velký rozdíl. Nám to ale šlo bez toho a tak pokud chcete hrát úplně zadarmo, občas si prostě musíte dát pauzu. Což vás mrzí, protože variabilní mise, raidy a speciální kampaně vás budou bavit.

Opakovat mise zní možná otravně, ale ve hře je tolik achievementů, které si můžete odemykat, že si rádi zastřílíte. Za odměnu si pak můžete odemykat bedničky s penězi, speciálními boosty nebo dokonce ultimátními zbraněmi. A ty pak dále vylepšovat, klidně za peníze, které si stále vystřílíte ve hře. Jen dodáme, že na mobilní gamesu vypadá Unkilled naprosto fantasticky, pokud to tedy jde říci o hře, kde máte samé zombíky. Suma sumárum? Naprostá akční špička mobilní zábavy. Zadarmo je to škoda nezkusit.

Unkilled stahujte zde!

Čtěte také

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Aplikace Před 15 hodinami

Be My Eyes je název jedné z nejsmysluplnějších aplikací na stórech a to přitom vypadá, že skoro nic neumí. Uvnitř najdete jen nastavení a...

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

Různé Včera

Téma dnešního dílu se dost špatně vysvětluje… Na Google Play a App Store je ke stažení spousta her, praktických aplikacích, ale...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail