Úvod Novinky Třetí řada Applikací je tady. Přináší nový koncept a reprízu v novém čase!

Třetí řada Applikací je tady. Přináší nový koncept a reprízu v novém čase!

Třetí řada Applikací je tady. Přináší nový koncept a reprízu v novém čase!
Po krásných prázdninách, kdy jsme opakovali starší díly, se Applikace vrací v plné síle na televizní obrazovky! V sobotu už bez Ivy, které moc děkujeme za parádní práci a držíme ji palce v dalších projektech, obzvlášť s tím v dupačkách! 
 
Změnili jsme tvář a dramaturgii pořadu, snažili jsme se jej zrychlit, udělat vše akčnější a zábavnější. Ubrali jsme na počtu recenzí, ale zase jsme přidali na technologických novinkách, rozhovorech se skutečnými osobnostmi a zajímavých reportážích. Určitě se dívejte v sobotu v 17:55!

Kdy chytit Applikace?
Premíéra: sobota 17:55 Prima COOL
Repríza 1: neděle 01:10 Prima COLL
Repríza 2: pondělí 15:45 Prima COOL
V našem online archívu - k nalezení zde

Na začátek sezóny chystáme díl ze školních lavic, ale neděste se, ředitel Tuček je spíše zmatkář. K rozhovoru jsme si pozvali mistra slova Jana Přeučila, který nadaboval aplikaci Lipa Pirates a budete se divit, jak se o specifikách namlouvání aplikací rozpovídal.

V dalších dílech se pak podíváme podrobněji na focení mobile, k čemuž jsme si přizvali známého fotografa Tomáše Třeštíka, případně s námi zavítáte na Harley Days, kde se podíváme na první elektromotorku tohoto známého výrobce a přihodíme řadu zajímavých apek. A to nejen pro motorkáře!
 
Pokud nestihnete večerní premiéru, zkuste noční reprízu a pozor – nově reprízujeme ještě v pondělí odpoledne! Dejte nám na Facebooku vědět, jak se vám nová podoba Applikací líbí, děláme to pro vás!Čtěte také:

Komentáře