Třetí řada Applikací je tady. Přináší nový koncept a reprízu v novém čase!

Třetí řada Applikací je tady. Přináší nový koncept a reprízu v novém čase!

5. 9. 2015

Po krásných prázdninách, kdy jsme opakovali starší díly, se Applikace vrací v plné síle na televizní obrazovky! V sobotu už bez Ivy, které moc děkujeme za parádní práci a držíme ji palce v dalších projektech, obzvlášť s tím v dupačkách! 

 
Změnili jsme tvář a dramaturgii pořadu, snažili jsme se jej zrychlit, udělat vše akčnější a zábavnější. Ubrali jsme na počtu recenzí, ale zase jsme přidali na technologických novinkách, rozhovorech se skutečnými osobnostmi a zajímavých reportážích. Určitě se dívejte v sobotu v 17:55!

Kdy chytit Applikace?
Premíéra: sobota 17:55 Prima COOL
Repríza 1: neděle 01:10 Prima COLL
Repríza 2: pondělí 15:45 Prima COOL
V našem online archívu - k nalezení zde

Na začátek sezóny chystáme díl ze školních lavic, ale neděste se, ředitel Tuček je spíše zmatkář. K rozhovoru jsme si pozvali mistra slova Jana Přeučila, který nadaboval aplikaci Lipa Pirates a budete se divit, jak se o specifikách namlouvání aplikací rozpovídal.

V dalších dílech se pak podíváme podrobněji na focení mobile, k čemuž jsme si přizvali známého fotografa Tomáše Třeštíka, případně s námi zavítáte na Harley Days, kde se podíváme na první elektromotorku tohoto známého výrobce a přihodíme řadu zajímavých apek. A to nejen pro motorkáře!
 
Pokud nestihnete večerní premiéru, zkuste noční reprízu a pozor – nově reprízujeme ještě v pondělí odpoledne! Dejte nám na Facebooku vědět, jak se vám nová podoba Applikací líbí, děláme to pro vás!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace 16. 10. 2017

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail