Úvod Novinky PAC-MAN 256 je nová nekonečná běhačka s populární žlutou koulí

PAC-MAN 256 je nová nekonečná běhačka s populární žlutou koulí

PAC-MAN 256 je nová nekonečná běhačka s populární žlutou koulí
Autoři Crossy Road vypustili novou mobilní hru, na které spolupracovali s velkým herním vydavatelem Namco Bandai. A nejde o nic menšího, než o nového Pac-Mana! Kultovně hladová žlutá koule se tak vrací ve hře Pac-Man 256, která ale značně cloumá s původními herními mechanizmy. Je konec uzavřených úrovní, v nichž bylo nutné vyzobat všechny tečky. PAC-MAN 256 je tzv. endless runner, tedy nekonečná běhačka.

Obrazovka se sune dopředu a úroveň pohlcuje programátorská chyba – jakmile vás glitch dostihne, je konec. Cílem je doběhnout co možná nejdále. Nicméně ani tedy Pac-Man nezahálí a požírá body, které mu přijdou do cesty. A zároveň se musí vyhnout duchům, kteří se společně s ním bludištěm pohybují. Pac-Man navíc dostal do vínku další schopnosti – například může před sebe vystřelit energetický paprsek. Stejně tak se ale pro něj situace komplikuje. To když jej bludištěm pronásleduje tornádo.

PAC-MAN 256 je ke stažení zdarma na Android a iOS, ale obsahuje mikrotransakce. Zdarma máte několik životů a po jejich vyčerpání musíte počkat, než se dobíjí, nebo zaplatíte. Jednorázové dobití vyjde na dolar, možnost neomezeného hraní vás vyjde dolarů osm.Čtěte také:

Komentáře