PAC-MAN 256 je nová nekonečná běhačka s populární žlutou koulí

PAC-MAN 256 je nová nekonečná běhačka s populární žlutou koulí

Včera

Autoři Crossy Road vypustili novou mobilní hru, na které spolupracovali s velkým herním vydavatelem Namco Bandai. A nejde o nic menšího, než o nového Pac-Mana! Kultovně hladová žlutá koule se tak vrací ve hře Pac-Man 256, která ale značně cloumá s původními herními mechanizmy. Je konec uzavřených úrovní, v nichž bylo nutné vyzobat všechny tečky. PAC-MAN 256 je tzv. endless runner, tedy nekonečná běhačka.

Obrazovka se sune dopředu a úroveň pohlcuje programátorská chyba – jakmile vás glitch dostihne, je konec. Cílem je doběhnout co možná nejdále. Nicméně ani tedy Pac-Man nezahálí a požírá body, které mu přijdou do cesty. A zároveň se musí vyhnout duchům, kteří se společně s ním bludištěm pohybují. Pac-Man navíc dostal do vínku další schopnosti – například může před sebe vystřelit energetický paprsek. Stejně tak se ale pro něj situace komplikuje. To když jej bludištěm pronásleduje tornádo.

PAC-MAN 256 je ke stažení zdarma na Android a iOS, ale obsahuje mikrotransakce. Zdarma máte několik životů a po jejich vyčerpání musíte počkat, než se dobíjí, nebo zaplatíte. Jednorázové dobití vyjde na dolar, možnost neomezeného hraní vás vyjde dolarů osm.

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail