Stáhněte si srpnové číslo digitální brožury Menu s designérkou Janjou Prokič

Stáhněte si srpnové číslo digitální brožury Menu s designérkou Janjou Prokič

3. 8. 2015

Naše srpnová digi brožura je klenot, který by ve vašich tabletech rozhodně neměl chybět. Na jejích stránkách vám představíme designérku Janju Prokić, jejíž šperky jsou prostě jedinečné. Něžné i divoké, plné fantazie, pohádek, květin a také… lišek! Inspiraci tahle umělkyně s bělehradskými kořeny hledá v divočině a ulovené nápady ještě za čerstva zaklíná do drahých kovů a polodrahokamů. Prohlédněte si, s jakou zručností tomuhle umění vládne, a přečtěte si, co ji na něm láká a těší.

 
Také ze šperkovnice moderních technologií jsme pro vás vybrali povedený kousek. Huawei P8 s hliníkovým tělem a hranami broušenými diamantem parádně fotí a tělo má vypracované k dokonalosti. Omrkněte, jak by vám šel k očím! Zvídavým recenzím neunikly ani aplikace, kterými můžete vyzdobit svá chytrá zařízení. Díky nim zabrousíte do keramické dílny, do lesa a mezi opeřence i módní bloggery!
 
Prázdniny stále nekončí, a tak se v zahraničí určitě blýsknete datovými balíčky na cesty. Přichystali jsme je speciálně pro vás a můžete se spolehnout, že s nimi zaplatíte opravdu jen to, co sami potvrdíte. Dalším důvodem k radosti je náš program Našim pro radost, se kterým můžete získat hromadu vyšperkovaných slev a výhod. V Menu najdete, jak si je můžete objednat.

Menu pro tablety stáhnete zde!

Čtěte také

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Před 2 hodinami

Gyroskop je zařízení, díky kterému naše telefony dokážou rozpoznat polohu přístroje. Gyroscope je název aplikace, která dokáže...

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Vychytávka Včera

Pár chytrých kousků oblečení už jsme v Applikacích měli, ale že bychom na ulicích zrovna potkávali lidi v chytrých bundách a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail