Stáhněte si srpnové číslo digitální brožury Menu s designérkou Janjou Prokič

Stáhněte si srpnové číslo digitální brožury Menu s designérkou Janjou Prokič

Před 6 hodinami

Naše srpnová digi brožura je klenot, který by ve vašich tabletech rozhodně neměl chybět. Na jejích stránkách vám představíme designérku Janju Prokić, jejíž šperky jsou prostě jedinečné. Něžné i divoké, plné fantazie, pohádek, květin a také… lišek! Inspiraci tahle umělkyně s bělehradskými kořeny hledá v divočině a ulovené nápady ještě za čerstva zaklíná do drahých kovů a polodrahokamů. Prohlédněte si, s jakou zručností tomuhle umění vládne, a přečtěte si, co ji na něm láká a těší.

 
Také ze šperkovnice moderních technologií jsme pro vás vybrali povedený kousek. Huawei P8 s hliníkovým tělem a hranami broušenými diamantem parádně fotí a tělo má vypracované k dokonalosti. Omrkněte, jak by vám šel k očím! Zvídavým recenzím neunikly ani aplikace, kterými můžete vyzdobit svá chytrá zařízení. Díky nim zabrousíte do keramické dílny, do lesa a mezi opeřence i módní bloggery!
 
Prázdniny stále nekončí, a tak se v zahraničí určitě blýsknete datovými balíčky na cesty. Přichystali jsme je speciálně pro vás a můžete se spolehnout, že s nimi zaplatíte opravdu jen to, co sami potvrdíte. Dalším důvodem k radosti je náš program Našim pro radost, se kterým můžete získat hromadu vyšperkovaných slev a výhod. V Menu najdete, jak si je můžete objednat.

Menu pro tablety stáhnete zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 5 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 6 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail