Máte chuť na fantasy strategii, ale nechcete hodiny dumat nad tahy? Zkuste Braveland!

Máte chuť na fantasy strategii, ale nechcete hodiny dumat nad tahy? Zkuste Braveland!

Včera

Braveland. Odvážná země, alespoň podle názvu. Trochu matoucího, protože ohromná přesila banditů právě vyplenila vaši vesnici. Přežili jste jen vy. O motivaci je postaráno, musíte se probojovat celým světem až k největšímu z padouchů, který to všechno spískal. Začínáte s pár sedláky a lukostřelci, postupem času se přidávají pěšáci, léčiví mniši nebo udatní rytíři. Vaše vojsko se příjemně rozrůstá a milé je, že padlé jednotky můžete za pár zlaťáků oživit a cestu pro nové posily tak absolvujete jen jednou za čas, když postoupíte na další úroveň. 
 
Bitvy jsou zábavné. Jak už jsme předeslali, nemusíte studovat každou jednotku do detailů, a protože jich není moc, brzy budete vědět, co dělat, přesto je škoda nevyužít třeba speciálních schopností vašich vojáků. Čím lépe budete koordinovat útoky, čím fikaněji budete využívat manévrovacího prostoru jednotek a využívat jejich předností, tím více vám pak zbude na posily a výbavu. Sice si můžete koupit jenom 4 druhy, ale v boji vám to pomůže. 
 
Ze tří nabízených obtížností si vybere každý a Braveland je příjemnou tahovkou, kromě kritických zásahů zde nejsou žádné zásadní proměnné, takže víte, na čem jste. Je vhodná jak pro veterány žánru, tak pro nové hráče. Na iOS je v těchto dnech se slevou, Android nabízí i Lite verzi na vyzkoušení. Pokud se vám zalíbí, zkuste pokračování Braveland Wizard.

Braveland stahujte zde!

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 4 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail