GoFish Cam je GoPro pro rybáře, které připevníte na rybářský vlasec

GoFish Cam je GoPro pro rybáře, které připevníte na rybářský vlasec

25. 7. 2015

Už si zvykli, že svůj život a zážitky můžeme natáčet celou řadou malých a přenosných kamerek. Díky GoPro, HTC Re Camera a řadě dalších můžete natáčet adrenalinové zážitky i svojí relativně nudnou dovolenou. Co ale dělat, když jedete na ryby? Na serveru Kickstarter teď sbírá peníze od dobrovolníků rybářská kamerka, která zaznamená každý váš úlovek!

Kamerka GoFish se prostě přidělá na vlasec a ponoří pod vodu. Budete tak mít zaznamenaný každý úlovek, který se vám povede. Kamerka je samozřejmě vodotěsná a propojí se s vaším mobilním telefonem. Právě v mobilní aplikaci video sestříháte a pošlete do světa – aby každý viděl, jak velkou rybu jste tentokrát chytili.


GoFish Cam natáčí video ve fullHD a příznačně pomocí objektivu rybí oko zaznamená veškeré dění v úhlu 170 stupňů. Navíc bude vybavena i systémem pro natáčení v horších světelných podmínkách, případně tehdy, když světlo nebude vůbec. Autoři slibují, že kamerka bude vyrobena z odolných materiálů a vydrží natáčet až čtyři hodiny. A to i včetně zvuku.

Jeden kus GoFish Cam se přes Kickstarter prodává za 115 dolarů a to včetně poštovného do celého světa. Aby kamerka ale vůbec vznikla, potřebují autoři projektu vybrat 55 tisíc dolarů. Tento cíl vypadá pravděpodobně – již získali 13 tisíc dolarů a peníze budou sbírat ještě necelých 40 dní. Pokud vás projekt zaujal, můžete jej podpořit zde.

Čtěte také

Sleduje mě nebo ne? Na Instagramu to teď zjistíte snadněji

Sleduje mě nebo ne? Na Instagramu to teď zjistíte snadněji

Aplikace Včera

Aktualizace Instagramu se nesou) ve znamení nových zábavných filtrů. Přinejmenším poslední měsíce. Čas od času se ale objeví i nová...

Je libo zelený přeliv? Aplikace Teleport změní barvu obličeje i pokožky

Je libo zelený přeliv? Aplikace Teleport změní barvu obličeje i pokožky

Aplikace 21. 9. 2017

Uvažovali jste někdy o kompletní změně image? Změnit účes, obarvit si vlasy, změnit styl oblékání, nabarvit kůži nazeleno…...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail