Fallout Shelter si v protijaderném krytu syslí přes stovky milionů

Fallout Shelter si v protijaderném krytu syslí přes stovky milionů

Včera

Už jsme si zvykli na to, že mobilní hříčky mohou vydělávat miliony během několika dní. Posledním příkladem budiž hra Fallout Shelter, kde se staráte o obyvatele jaderného krytu, když na zemském povrchu vypukl jaderný holokaust. Podle statistik společnosti SuperData vydělala hra za prvních čtrnáct dní přes 3,2 milionu liber, tedy nějakých 124 milionů korun. Hra vyšla v polovině června během videoherní výstavy Electronic Entertainment Expo a dnes bude číslo ještě vyšší.
 
Zajímavé na celé věci je nicméně to, že nejde o titul pro širokou veřejnost. Značka Fallout je totiž spojena s herní scénou a pravověrnými pařany na počítačích či herních konzolích. Rozhodně tedy nejde o nic, co by hrály maminky, které jinak investují hodiny (a peníze) do her jako je Candy Crush Saga. Vývojářům z Bethesdy se tak povedl husarský kousek, kdy oslovili hráče, kteří často mobilním hraním opovrhují nebo za něj nejsou ochotní utrácet. Tedy kromě Mikoláše.
 
Více jsme o samotné hře psali v tomto článku. Jenom dodáme, že Fallout Shelter je povedenou variací na hry ze série Tiny Tower, přičemž u sebe můžete ubytovat řadu známých herních postav. Hra je momentálně k dispozici pouze na iOS, ale již se finalizuje verze pro Android – ta by měla vyjít v půlce srpna.

Fallout Shelter stahujte zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail