Úvod Novinky Hyperlapse od Microsoftu stabilizuje a zrychlí vaše videa až 32x!

Hyperlapse od Microsoftu stabilizuje a zrychlí vaše videa až 32x!

Hyperlapse od Microsoftu stabilizuje a zrychlí vaše videa až 32x!

O Hyperlapse jsme tady již párkrát psali. Jedná se o parádní aplikaci od společnosti Instagram, která umí natáčet videa z mobilu, zrychlit je a eliminovat otřesy. Výsledkem jsou tak dlouhé průjezdy kamerou s minimálním chvěním, které oceníte například na dovolené – můžete natočit jízdu autem nebo chůzi po pláži. Dlouhé a relativně nudné putování pak jednoduše zrychlíte až 24x, aniž by nějak utrpělo video samotné. Prostě paráda. Ale jenom na iOS. Hyperlapse nikde jinde ke stažení není...

Tedy, ten Hyperlapse od Instagramu. Naopak aplikace Hyperlapse od Microsoftu již k dostání je a to na Androidu a Windows Phone. Výsledek natáčení videa přes apku od MS je navíc totožný, né-li ještě lepší. Hyperlapse od Microsoftu totiž k problematice stabilizace videa přistupuje jinak a výsledky jsou ještě o něco zajímavější. A lepší je i to, že můžete stabilizovat a zrychlit i videa, která jste již natočili dříve, přičemž u Hyperlapse od Instagramu můžete videa natáčet pouze přes tuto aplikaci.

Naštěstí, rozhodnutí, kterou z aplikací si stáhnout, je velmi jednoduché. Pokud tedy máte iOS, stahujte Hyperlapse. A pakliže máte Android nebo Windows Phone, stahujte Hyperlapse.
Čtěte také:

Komentáře