Deaktivovat bombu je sranda. Alespoň ve virtuální realitě

Deaktivovat bombu je sranda. Alespoň ve virtuální realitě

20. 7. 2015

Google Cardboard je tady s námi už více než rok a množství aplikací a her pro něj se stále rozrůstá. Nicméně, ty nejlepší a nejzajímavější tituly jsou stále exkluzivní pro brýle Gear VR od Samsungu. Jenom tam si zahrajete novou hru od Ustwo (autoři Monument Valley) Land’s End. A je to pouze Gear VR, kde si můžete vyzkoušet, jaké to je deaktivovat bombu, která leží na stole přímo před vámi. Naštěstí, nejste na to sami – máte totiž parťáka, který vám čte návod, jak to udělat.


Keep Talking and Nobody Explodes je tak originálním titulem pro dva hráče, kteří spolu musí komunikovat. Jeden z hráčů si tedy nasadí na hlavu brýle pro virtuální realitu, přičemž má před sebou tikající hromadu trhaviny. Druhý pak čte z papíru instrukce, jak má první hráč postupovat. Hráči se vzájemně slyší, mohou spolu komunikovat, ale nikdy nevidí to, co ten druhý. Samozřejmě, výsledkem je hromada nedorozumění a z toho plynoucí zábavy.

Pokud Gear VR nemáte, ale chtěli byste zažít něco podobného, můžete si stáhnout mobilní hru Spaceteam. Ta je až pro čtyři hráče, kteří společně letí vesmírem. Každý má na starosti jiný panel a každému se na displeji telefonu také ukazují příkazy, které musí ostatní hráči provést. Vzájemně tak na sebe hráči křičí, co má dělat jiný člen jejich posádky, a snaží se svojí raketu udržet pohromadě co možná nejdéle. Spaceteam je ke stažení zdarma pro Android a iOS.

Čtěte také

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Velký test bezdrátových sluchátek v dnešních Applikacích. Dívejte se v 10:25!

Různé Před 10 hodinami

Další a další mobily opouštějí tradiční jack, a proto jsme si řekli, že je nejvyšší čas otestovat bezdrátová sluchátka. Na trhu jsou...

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail