Deaktivovat bombu je sranda. Alespoň ve virtuální realitě

Deaktivovat bombu je sranda. Alespoň ve virtuální realitě

20. 7. 2015

Google Cardboard je tady s námi už více než rok a množství aplikací a her pro něj se stále rozrůstá. Nicméně, ty nejlepší a nejzajímavější tituly jsou stále exkluzivní pro brýle Gear VR od Samsungu. Jenom tam si zahrajete novou hru od Ustwo (autoři Monument Valley) Land’s End. A je to pouze Gear VR, kde si můžete vyzkoušet, jaké to je deaktivovat bombu, která leží na stole přímo před vámi. Naštěstí, nejste na to sami – máte totiž parťáka, který vám čte návod, jak to udělat.


Keep Talking and Nobody Explodes je tak originálním titulem pro dva hráče, kteří spolu musí komunikovat. Jeden z hráčů si tedy nasadí na hlavu brýle pro virtuální realitu, přičemž má před sebou tikající hromadu trhaviny. Druhý pak čte z papíru instrukce, jak má první hráč postupovat. Hráči se vzájemně slyší, mohou spolu komunikovat, ale nikdy nevidí to, co ten druhý. Samozřejmě, výsledkem je hromada nedorozumění a z toho plynoucí zábavy.

Pokud Gear VR nemáte, ale chtěli byste zažít něco podobného, můžete si stáhnout mobilní hru Spaceteam. Ta je až pro čtyři hráče, kteří společně letí vesmírem. Každý má na starosti jiný panel a každému se na displeji telefonu také ukazují příkazy, které musí ostatní hráči provést. Vzájemně tak na sebe hráči křičí, co má dělat jiný člen jejich posádky, a snaží se svojí raketu udržet pohromadě co možná nejdéle. Spaceteam je ke stažení zdarma pro Android a iOS.

Čtěte také

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Pro začátečníky 19. 1. 2018

Všimli jste si? Instagram nově zobrazuje, kdy byl uživatel naposledy aktivní. Zobrazí se buď čas nebo stav „právě aktivní“,...

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Vychytávka 19. 1. 2018

Chtěli byste si pořídit myčku, ale máte moc malou kuchyň? V Heatworks pro vás mají řešení; představili stolní myčku, kterou není...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail