Konektor Znaps je malý krok pro člověka, ale velký skok pro nabíjení

Konektor Znaps je malý krok pro člověka, ale velký skok pro nabíjení

19. 7. 2015

Malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo. Všichni jsme to slyšeli už tolikrát. Někdy i ty malé věci mohou být velkým přínosem. Jako třeba magnetická mobilní nabíječka Znaps. Díky ní už totiž nikdy nebudete zápasit s konektorem, který prostě nechce zalézt do vašeho telefonu (nebo jiného zařízení napájeného přes USB).

Znaps funguje jednoduše. Skládá se z malého konektoru, který zastrčíte do svého mobilního zařízení, a kablíku, Tyto dvě věci se spojí díky magnetům a to v jakékoliv poloze. Nehrozí tak, že musíte s kablíkem otáčet, abyste jej zasunuli. Prostě do sebe zapadnou. Část konektoru, která je zastrčená do mobilu (například do microUSB), je přitom tak malá, že klidně můžete používat i svůj mobilní kryt.


A zajímavá je i cena – Znaps je v předprodeji k dispozici za 11 dolarů včetně poštovného do celého světa. Za ty ušetřené nervy to zřejmě stojí. Ostatně, o zařízení je velký zájem. Autoři se rozhodli využít služeb crowdfundingového portálu Kickstarter, kde chtěli vybrat 120 tisíc dolarů. Za pár dní však získali přes 300 tisíc a další dolary stále naskakují.

Pokud vás Znaps zaujal, můžete jej podpořit zde. Konektor a adaptér pak mají být k dispozici v listopadu tohoto roku.

Čtěte také

Velký update Super Mario Run se blíží. Co přinese?

Velký update Super Mario Run se blíží. Co přinese?

Hra Před 14 hodinami

Super Marion Run je skvělá hra, ale k jejímu pokoření stačí jen pár hodin. Velká část hráčů se k ní vrací ještě kvůli...

Nový iPhone 8 rozdrtil v testech výkonu konkurenci

Nový iPhone 8 rozdrtil v testech výkonu konkurenci

Různé Před 15 hodinami

Vysoké skóre iPhonu 8 dosažené v benchmarku procesoru už jsme vám ukázali. Z výsledného skóre by se dalo usuzovat, že nový...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail