Kupte si obraz z Monument Valley nebo tričko s tématem Crossy Road

Kupte si obraz z Monument Valley nebo tričko s tématem Crossy Road

16. 7. 2015

Jakmile uděláte hru, která je nejen dobrá, ale také krásně vypadá, asi časem zkusíte vyrábět oblečení s jejími motivy. Podobně uvažovali autoři populární hry Crossy Road (stahujte zde), která je nejen návyková, ale nabízí i originální grafické pojetí. Právě postavičky skládané z drobných kostiček, jež působí jako něco ze starých herních automatů, zdobí trička, bundy, trenýrky, ponožky i pyžama. Prostě cokoliv, co vás napadne. Pokud patříte mezi velké fanoušky Crossy Road, můžete si jednotlivé kusy oblečení zakoupit na webových stránkách crossyroadstore.com.
 
Autoři Crossy Road pak nejsou jediní, kdo uvažoval podobným směrem. Způsob, jak dostat ze svých fanoušků další peníze, našla i společnost UsTwo, která stojí za nádhernou logickou hříčkou Monument Valley (stahujte zde). V jejich internetovém obchodě najdete hlavně obrazy, které reprezentují jednotlivé úrovně ze hry. Případně si můžete pořídit hudební doprovod či hračku ve tvaru milovaného totemu, jenž vás v několika úrovních provázel. Obchod Monument Valley najdete na adrese monumentvalleygame.com/swag.
 
A jak je to s cenou? Trička od Crossy Road se pohybují mezi 14 a 19 librami, za plakáty ze světa Monument Valley pak necháte 50 dolarů.

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail