Kupte si obraz z Monument Valley nebo tričko s tématem Crossy Road

Kupte si obraz z Monument Valley nebo tričko s tématem Crossy Road

16. 7. 2015

Jakmile uděláte hru, která je nejen dobrá, ale také krásně vypadá, asi časem zkusíte vyrábět oblečení s jejími motivy. Podobně uvažovali autoři populární hry Crossy Road (stahujte zde), která je nejen návyková, ale nabízí i originální grafické pojetí. Právě postavičky skládané z drobných kostiček, jež působí jako něco ze starých herních automatů, zdobí trička, bundy, trenýrky, ponožky i pyžama. Prostě cokoliv, co vás napadne. Pokud patříte mezi velké fanoušky Crossy Road, můžete si jednotlivé kusy oblečení zakoupit na webových stránkách crossyroadstore.com.
 
Autoři Crossy Road pak nejsou jediní, kdo uvažoval podobným směrem. Způsob, jak dostat ze svých fanoušků další peníze, našla i společnost UsTwo, která stojí za nádhernou logickou hříčkou Monument Valley (stahujte zde). V jejich internetovém obchodě najdete hlavně obrazy, které reprezentují jednotlivé úrovně ze hry. Případně si můžete pořídit hudební doprovod či hračku ve tvaru milovaného totemu, jenž vás v několika úrovních provázel. Obchod Monument Valley najdete na adrese monumentvalleygame.com/swag.
 
A jak je to s cenou? Trička od Crossy Road se pohybují mezi 14 a 19 librami, za plakáty ze světa Monument Valley pak necháte 50 dolarů.

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 8 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Včera

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail