Červencové Menu se potopilo za freediverkou Alenou Konečnou

Červencové Menu se potopilo za freediverkou Alenou Konečnou

5. 7. 2015

Jestli byste na něco měli čekat se zatajeným dechem, pak na naši červnovou digi brožuru. Tenhle měsíc jsme se totiž vůbec nešetřili a pro neuvěřitelné fotografie jedné vodnické dámy se potopili až úplně na dno. V živlu, který je jí vlastní, si tak můžete prohlédnout Alenu Konečnou, která jako první z českých freediverek na jeden nádech pokořila hranici sta metrů. Pod hladinou už nasbírala tolik medailí, že by je klidně mohla použít jako závaží pro urychlení ponoru. Třeba v roce 2011 se do hlubin zanořila pro titul mistryně světa! A co nám o sobě prozradila? Čtěte v brožuře!

Že taky plavete rádi? Hlavně ve vodách internetu? Pak se vám na dovolené budou hodit datové balíčky na cesty, které pro vás máme. Zaplatíte s nimi jen to, co sami potvrdíte, takže se nemusíte bát, že byste nad vyúčtováním ztratili dech. V digi Menu se dočtete i o našem internetu bez drátu, který jsme nově zavedli k vám domů. Z dění na síti vám díky jeho rychlosti neuplave ani čudla, a ještě se nemusíte starat o žádné dráty.

Z oceánu aplikací jsme pro vás opět vylovili jen ty nejlepší kousky. Nakouknete s nimi do proslulých potápěčských lokalit, zameditujete si i posílíte motivaci. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na recenzi – pod kryt jsme nahlédli smartphonu LG G4 od jihokorejského výrobce, který v nejmodernějších technologiích rozhodně neplave. A jestli vyhlížíte jiné chytré zařízení, inspirujte se v katalogu, i ten má na stránkách brožury své místo.

Aplikaci Menu stahujte zde!

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra 20. 2. 2018

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace 20. 2. 2018

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail