Lidé podpořili outdoorovou mobilní baterku

Lidé podpořili outdoorovou mobilní baterku

27. 2. 2014

Chytré telefony zvládnou spoustu věcí, ale v jedné pořád mají co dohánět. Ano, myslíme jejich výdrž, přičemž jsme si již zvykli, že napájecí kabel taháme neustále při sobě. Jenže když vyrazíte do přírody, kde místo zásuvek narážíte na pařezy, jste i s kablíkem v háji. A právě v ten okamžik přichází vhod baterie Limefuel. Jedná se o akumulátor, který dokáže váš telefon nabít až desetkrát. S tím byste na horách už nějakou chvíli vydrželi.

Ostatně, on toho i samotný Limefuel zvládne hodně, jelikož je prachu, vodě i otřesům odolný. Akumulátor právě boduje na Kickstarteru, kde si za první dva dny kampaně našel tolik zájemců, že může jít rovnou do výroby. Vývojáři Limefuelu totiž potřebovali pouhých 30 tisíc dolarů, ale během necelých dvou dnů byli na padesáti. Teď budeme moci chatovat na Facebooku i když budeme zavalení lavinou.

Nicméně autoři Limefuel nejsou na Kickstarteru žádní nováčci. Již jednou tam zabodovali, když svůj baterkový byznys rozjížděli. Z požadovaných 30 tisíc dolarů bylo během měsíce 284 tisíc a s tím se dal již rozjet slušný byznys.

Čtěte také

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka Včera

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé 12. 12. 2017

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail