Lidé podpořili outdoorovou mobilní baterku

Lidé podpořili outdoorovou mobilní baterku

27. 2. 2014

Chytré telefony zvládnou spoustu věcí, ale v jedné pořád mají co dohánět. Ano, myslíme jejich výdrž, přičemž jsme si již zvykli, že napájecí kabel taháme neustále při sobě. Jenže když vyrazíte do přírody, kde místo zásuvek narážíte na pařezy, jste i s kablíkem v háji. A právě v ten okamžik přichází vhod baterie Limefuel. Jedná se o akumulátor, který dokáže váš telefon nabít až desetkrát. S tím byste na horách už nějakou chvíli vydrželi.

Ostatně, on toho i samotný Limefuel zvládne hodně, jelikož je prachu, vodě i otřesům odolný. Akumulátor právě boduje na Kickstarteru, kde si za první dva dny kampaně našel tolik zájemců, že může jít rovnou do výroby. Vývojáři Limefuelu totiž potřebovali pouhých 30 tisíc dolarů, ale během necelých dvou dnů byli na padesáti. Teď budeme moci chatovat na Facebooku i když budeme zavalení lavinou.

Nicméně autoři Limefuel nejsou na Kickstarteru žádní nováčci. Již jednou tam zabodovali, když svůj baterkový byznys rozjížděli. Z požadovaných 30 tisíc dolarů bylo během měsíce 284 tisíc a s tím se dal již rozjet slušný byznys.

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace 16. 10. 2017

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail