Lidé podpořili outdoorovou mobilní baterku

Lidé podpořili outdoorovou mobilní baterku

15. 8. 2017

Chytré telefony zvládnou spoustu věcí, ale v jedné pořád mají co dohánět. Ano, myslíme jejich výdrž, přičemž jsme si již zvykli, že napájecí kabel taháme neustále při sobě. Jenže když vyrazíte do přírody, kde místo zásuvek narážíte na pařezy, jste i s kablíkem v háji. A právě v ten okamžik přichází vhod baterie Limefuel. Jedná se o akumulátor, který dokáže váš telefon nabít až desetkrát. S tím byste na horách už nějakou chvíli vydrželi.

Ostatně, on toho i samotný Limefuel zvládne hodně, jelikož je prachu, vodě i otřesům odolný. Akumulátor právě boduje na Kickstarteru, kde si za první dva dny kampaně našel tolik zájemců, že může jít rovnou do výroby. Vývojáři Limefuelu totiž potřebovali pouhých 30 tisíc dolarů, ale během necelých dvou dnů byli na padesáti. Teď budeme moci chatovat na Facebooku i když budeme zavalení lavinou.

Nicméně autoři Limefuel nejsou na Kickstarteru žádní nováčci. Již jednou tam zabodovali, když svůj baterkový byznys rozjížděli. Z požadovaných 30 tisíc dolarů bylo během měsíce 284 tisíc a s tím se dal již rozjet slušný byznys.

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail