Ještě větší blbost než jsme mysleli? Vývojáři se snaží vybrat peníze na plovací mobil!

Ještě větší blbost než jsme mysleli? Vývojáři se snaží vybrat peníze na plovací mobil!

11. 6. 2015

Crowdfunding je fantastická věc, díky které vznikla řada zajímavých projektů. Dobrovolní dárci díky němu přispívají na všechno možné a daří se tak realizovat i poměrně technologicky náročné projekty jako jsou chytré hodinky, láhve, talíře nebo i celé telefony.

V případě mobilního telefonu Comet ale nevíme, co si myslet. Celé propagační video vypadá jako recese, ale projekt regulérně sbírá peníze přes webové stránky Kickstarter.com, což naznačuje, že tohle myslí někdo velmi vážně. Ano, někdo chce vyrobit mobil, jenž má vlastnosti jako surfové prkno.


Hlavním tahákem Comet je totiž to, že je vodotěsný a hlavně plave ve vodě! Při ponoření se navíc z telefonu vysunou speciální ploutve, jaké známe třeba ze spodní části surfových prken. Mezi další „vychytávky“ patří pás diod při straně, které blikají podle toho, jakou máte zrovna náladu.

Telefon toho samozřejmě bude umět mnohem více a jeho součástí bude i speciální komunikační apka, ve které si budete s přáteli vyměňovat bubliny plné emotikonů. Po technické stránce telefon nabídne displej 4,7 palce s rozlišením 1440x2560 pixelů a osmijádrový procesor s 4 GB paměti.

Aby se mobilní telefon Comet stal skutečností, požadují jeho autoři 100 tisíc dolarů. V rámci kampaně si můžete telefon předobjednat a to za cenu 350 dolarů za základní model s 16 GB úložného prostoru. Pokud vás telefon, který dokáže plavat, zaujal, můžete projekt podpořit zde.

Čtěte také

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Včera

Gyroskop je zařízení, díky kterému naše telefony dokážou rozpoznat polohu přístroje. Gyroscope je název aplikace, která dokáže...

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Vychytávka 19. 10. 2017

Pár chytrých kousků oblečení už jsme v Applikacích měli, ale že bychom na ulicích zrovna potkávali lidi v chytrých bundách a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail