Úvod Novinky Poznámky jinak a lépe: T-Mobile přináší českou verzi SimpleMind

Poznámky jinak a lépe: T-Mobile přináší českou verzi SimpleMind

Poznámky jinak a lépe: T-Mobile přináší českou verzi SimpleMind
Pokud jdete na nákup, napíšete si seznam potravin, co chcete koupit. Hezky pod sebe. Co když ale potřebujete řešit problém, který je trochu složitější? A prosté napsání pod sebe nestačí? V tomhle případě vám pomůže něco, čemu se přezdívá myšlenková mapa. Prostě si do prostoru nakreslíte bubliny, které zastupují jednotlivé položky, a ty propojíte nebo doplníte dalšími podrobnostmi - bublinkami. Výsledkem je tak logický strom, kde hned vidíte, co je důležité a z jakých věcí či úkonů se to skládá.

S kreslením myšlenkových map vám pak pomůže aplikace SimpleMind. Jde o populární nástroj, s nímž se dají nápady zaznamenávat velmi jednoduše přímo na mobilu či tabletu. Možnosti nastavení jsou ale velmi podrobné a pokud jste neuměli anglicky, mohli jste se v aplikaci ztratit. To byl jeden z hlavních důvodů, proč se T-Mobile postaral o českou lokalizaci aplikace – SimpleMind tak může používat naprosto každý! A navíc, počínaje dneškem je na Android k dispozici prémiová verze se slevou 30 %. Akce potrvá 14 dní, tedy až do 15. 6. 2015.

Díky SimpleMind můžete tvořit myšlenkové mapy, shlukovat je do adresářů, případně sdílet s ostatními či na svá cloudová úložiště (například Dropbox). Práce na dotykovém displeji je přitom naprosto intuitivní a v menu můžete nastavit velikost fontů, jejich zarovnání nebo barevnost jednotlivých bublin. Zkuste tedy svoje myšlenky zaznamenávat jinak a efektivněji. Lepší příležitost na stažení aplikace SimpleMind již nebude. Kromě Androidu je aplikace dostupná i na iOS. Sleva se týká jen Androidu.

Aplikaci SimpleMind stahujte zde!
Čtěte také:

Komentáře