Poznámky jinak a lépe: T-Mobile přináší českou verzi SimpleMind

Poznámky jinak a lépe: T-Mobile přináší českou verzi SimpleMind

3. 6. 2015

Pokud jdete na nákup, napíšete si seznam potravin, co chcete koupit. Hezky pod sebe. Co když ale potřebujete řešit problém, který je trochu složitější? A prosté napsání pod sebe nestačí? V tomhle případě vám pomůže něco, čemu se přezdívá myšlenková mapa. Prostě si do prostoru nakreslíte bubliny, které zastupují jednotlivé položky, a ty propojíte nebo doplníte dalšími podrobnostmi - bublinkami. Výsledkem je tak logický strom, kde hned vidíte, co je důležité a z jakých věcí či úkonů se to skládá.

S kreslením myšlenkových map vám pak pomůže aplikace SimpleMind. Jde o populární nástroj, s nímž se dají nápady zaznamenávat velmi jednoduše přímo na mobilu či tabletu. Možnosti nastavení jsou ale velmi podrobné a pokud jste neuměli anglicky, mohli jste se v aplikaci ztratit. To byl jeden z hlavních důvodů, proč se T-Mobile postaral o českou lokalizaci aplikace – SimpleMind tak může používat naprosto každý! A navíc, počínaje dneškem je na Android k dispozici prémiová verze se slevou 30 %. Akce potrvá 14 dní, tedy až do 15. 6. 2015.

Díky SimpleMind můžete tvořit myšlenkové mapy, shlukovat je do adresářů, případně sdílet s ostatními či na svá cloudová úložiště (například Dropbox). Práce na dotykovém displeji je přitom naprosto intuitivní a v menu můžete nastavit velikost fontů, jejich zarovnání nebo barevnost jednotlivých bublin. Zkuste tedy svoje myšlenky zaznamenávat jinak a efektivněji. Lepší příležitost na stažení aplikace SimpleMind již nebude. Kromě Androidu je aplikace dostupná i na iOS. Sleva se týká jen Androidu.

Aplikaci SimpleMind stahujte zde!

Čtěte také

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Různé 15. 1. 2018

V lednu sice Applikace nevysíláme, ale to neznamená, že se nebude soutěžit. Na našem webu se momentálně hraje o konzoli Xbox One, kterou...

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Aplikace 14. 1. 2018

Představte si typické rande. Byli jste na večeři, bylo vám spolu dobře, ale už je pozdě – je čas jít domů Nabídnete se, že ji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail