Úvod Časopis Applikace č. 11

Applikace č. 11

Fotbalové EURO sice pro český nároďák skončilo, ale pro fanoušky dobrého fotbalu šampionát pokračuje. Nové číslo časopisu Applikace, které najdete na pobočkách T-Mobile, ale i ve stejnojmenné Applikaci je plné tipů na fotbalové apky, díky kterým budete v obraze, i když zrovna nemůžete sledovat zápas v televizi. Součástí tématu jsou i fotbalové hry.

Samozřejmě časopis není jen o fotbalu. Začaly prázdniny a spousta z vás vyráží na dovolenou. Nezapomeňte si s sebou přibalit i časopis, protože v něm najdete nejen dobré čtení k vodě, ale hlavně praktické tipy. Víte například, že existuje aplikace, která se postará o to, abyste se nespálili na sluníčku?

Třetím rozsáhlým tématem jsou sociální sítě. Facebook v poslední době prodělal mnoho změn, a proto nás napadlo vytvořit návod, jak tyto novinky co nejlépe využít. Pokud vám všudypřítomný Facebook už leze na nervy, pak možná oceníte druhou část tématu, která se věnuje jeho alternativám a nejnadějnějším sociálním sítím dneška.

Samozřejmě nechybí ani obvyklá témata, jako je 100 nejlepších aplikací, technologické vychytávky, perličky z natáčení… Je toho opravdu hodně, tak stahujte a užívejte léto!